Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Terhes vagyok, de nem bírom...

Terhes vagyok, de nem bírom feldolgozni, hogy hizok. Milyen étrendet tartsak, hogy tápláljam a babát, de ne hízzak sokat?

Figyelt kérdés

Mindig is bajom volt magammal, hiába normális alakom volt/van.

Terhesség előtt pont fogytam, kezdtem elég jól érezni magam.

Most pedig újra utalom magam, minden bajom van.

Mit ehetnék, hogy tápláljam a babám de ne hízzak sokat?



#terhesség #Egészségesetrend
2022. jún. 30. 20:05
1 2
 1/17 anonim válasza:
75%

Clean eating nekem bevált, én az adalékanyagoktól hízok.

Egy paleohoz közeli diétát tartok, de ha chra van szükségem eszek zabot,krumplit,hajdinat kölest,de ezekből próbálok kevesebbet.

Sztem valami lightos mozgást,pl séta vagy valami kismama torna be lehetne iktatni,ha bírja az állapotos.

2022. jún. 30. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
29%
nem kell szülni, meg van oldva
2022. jún. 30. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
31%
Igen, talán előbb magadat kellett volna rendbe tenned, mielőtt gyereket vállalsz.
2022. jún. 30. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
94%

Attól még, hogy terhes vagy, nem kell hízni. Nem tudom pontosan, de a baba miatt minimális kalóriatöbblet kell csak, az is a második trimesztertől kezdve. Nem kell kettő helyett enni, mert annak csak elhízás lesz a vége.

Ha normál a testalkadod, akkor 10-12 kg-nál nem kell többnek felmennie, aminek a legnagyobb része szülés után el is tűnik.

2022. jún. 30. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
90%
A baba napi szükséglete kb 200 kalória. Ennyivel kell többet enned a megszokottnál.
2022. jún. 30. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
59%

Fuuhjj , mekkora bunkók járnak ide ....

"Nem kell kettő helyett enni, mert annak csak elhízás lesz a vége."


Csóri éppen szerintem alig mer enni, nem hogy kettő helyett ...



Ha ennyire aggódsz, számolj kalóriát és akkor tuti nem hízol sokat.



"lent kitágulsz"


Honnan szedsz ekkora marhaságot?

Szülés közben nyilván, aztán viszont helyreáll ... egy rugalmas területről van szó, ne ijesztgessétek már hülyeségekkel ...

2022. jún. 30. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
43%

"Szülés közben nyilván, aztán viszont helyreáll ... egy rugalmas területről van szó, ne ijesztgessétek már hülyeségekkel"

Mindenki ezzel nyugtatja magát, hogy helyreáll, de az igazság az, hogy soha nem lesz már olyan mint volt.

2022. júl. 1. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
94%
10es, saját tapasztalat alapján írtam, nem szimplán mert ebben reménykedem... köszöni szépen a hüvelyem, de "férj öltés" nélkül is tökéletes lett... kiemelném, hogy előfordulnak esetek, amire részben igaz, de ne állítsuk már be úgy, hogy mindenki tàg lesz utána, mert x akárhányból lesz pár , aki tenyleg nem lesz ugyan olyan mint előtte...
2022. júl. 1. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
57%
Tök mindegy mit eszel, a hasad úgyis meg fog maradni..
2022. júl. 1. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Természetesen a hasnak idő kell, míg visszaáll, meg a méhnek is.
2022. júl. 1. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!