Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan diétázhatnék izomveszte...

Hogyan diétázhatnék izomveszteség nélkül, ha enyhe csökkent veseműködés miatt fehérjeszegény diétát kell követem, napi max 60-80 gramm fehérjével?

Figyelt kérdés
A cél 4-5 kg fogyás, tónosusabb test, 161cm/59 kg/50 éves nő. Fehérjeporokat, húst nem ehetek, csak bőr nélküli csirkemellet, heti 3 tojást, némi joghurtot. Sajtot, túrót, tejet nem szabad. A magas foszfortartalmú ételek is tilosak, banán és aszalványok is, olajos magvak csak mértékkel. Otthoni edzés és ételötleteket várok.

2022. júl. 11. 22:43
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Bemelegito kardio + sulyzos edzes + deficit
2022. júl. 12. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
58%

Hála ennek és néhány hülye fórumbak, ez az izomvesztés téma rettenetesen túl van tolva…

Mikor már 50éves edzésöttleteket váró hölgyek rettegnek démonikusan az izomvesztéstől.. az agyamat elfobom.

2022. júl. 13. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
12, egy kérdést tettem fel, kaptam hasznos válaszokat, a tiéd nem volt az. Ez nem egy vitafórum, ha beszólogatni akarsz, javaslom a politika témakört.
2022. júl. 13. 08:45
 14/16 anonim ***** válasza:
Szegénykém.. az én válaszom a leghasznosabb a számodra, csak 50éves létedre sincs ennyi eszed.
2022. júl. 13. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
14, én tettem fel a kérdést, én döntöm el, hogy a válaszod hasznos-e a számomra. Kijelentem, hogy a válaszod haszontalan, provokatív, rosszindulatú, kizárólag téged minősít, merengj el ezen, de magadban, további vitába nem bocsátkozom veled, mert van az a szint, ami alatt nem érdemes, így te sem vagy rá érdemes.
2022. júl. 13. 16:26
 16/16 anonim ***** válasza:
Egyaltalán nem köteledtem, burkoltan leírtam, hogy nincs olyan izomzatod amitől rettegned kellene, hogy elveszíted egy kis diétától.
2022. júl. 13. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!