Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 1 hónap alatt lehetséges 3...

1 hónap alatt lehetséges 3 kilót fogyni izomveszteség nélkül?

Figyelt kérdés

A helyzet hogy március elején lesz (boksz) versenyem és addig le kell adnom 3 de inkább 4 kilót biztosan de az izmaimból nem szeretnék veszíteni 15 éves 164cm és 63kg és lány ez a súly persze nem egészséges teljesen de igyekszem a kérdésem az lenne hogy ez lehetséges e egyáltalán és ha igen mit kéne ennem


Hallottam már sokat mindenféle zsírégető tablettákról de koromnál fogva ezeket még nem szeretném használni


2017. jan. 29. 19:21
 1/4 anonim ***** válasza:
Lehetséges. Sima szálkásító étrend, mellette marad az edzés + aerob, ha eddig nem volt, habár a sporto miatt a robbanékonyság fokozására valami HIIT-et ajánlanék aerob helyett.
2017. jan. 29. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Fingkirály válasza:
49%

Háááát....mozgás nélkül nem fog menni.


Aerob cuccal valóban lehet zsírt égetni, ha valami erősítőt is tolsz mellé (különösen intenzíven), akkor az is könnyen előferdülhet, hogy nem is leszel kevesebb a jelenlegi 63 kilódnál, csak éppen az a 4 kiló zsír átváltozik 4 kiló izommá, ami viszont teljesen jó, főleg ha bokszoló vagy.


Max feljebb mégy egy súlycsoporttal :)

2017. jan. 29. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
48%
Ne vigyél be cukrot, csökkentsd a gyors CH-t, meg úgy egyébként is, ill. a sót is. Mérlegelés előtt szaunázz, így a megkötött víz csökken, amiből kijöhet pár kiló.
2017. jan. 29. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Hát nézd. Én heti 1kg-t fogyok, igaz jóval nagyobb ütemben, mint te. Figyelj oda a kalória beviteledre, fehér lisztes dolgokat kerüld, meg a túl édeseket is (valamennyi cukrot be kell vinned, kell a sejtjeidnek) box edzés mellett szaunázz, igyál sok vizet, mozogj mindennap. Tudom milyen a box, én is jártam, ezt tudom tanácsolni :)
2017. jan. 30. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!