Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Folyton éhes vagyok, mit...

Folyton éhes vagyok, mit egyek még??

Figyelt kérdés

Már napok óta folyton úgy érzem, éhes vagyok, pedig rendesen eszem.


Ma ettem egy tányér rakott cukkinit és kisebb tányér tejbegrízt porcukorral kakaóval. Ez még nem volt elég, így megettem még 4 almát meg hozzá legalább 100-120g sajtot. (Mindezt a felkelést követő 12 órában.)


Érzem, hogy a hasam nem üres, mégis még mindig úgy érzem, hogy enni kéne valamit.


A korábbi napok menüjét nem tudom felsorolni, de hasonlóan zajlik - rendesen eszem, mégis folyton éhes vagyok.


(Mindeközben iszom is, gondolom eleget.)


Mit ehetnék még, ami nem hizlal és büntetlenül habzsolhatnám, hogy elmúljon a hiányérzet? Vagy mi okozza ezt az érzést, hogy mulaszthatnám el?



2022. júl. 14. 02:15
1 2
 1/19 A kérdező kommentje:

+ a napi első egy banán volt, azt elfelejtettem.


34N

2022. júl. 14. 02:19
 2/19 anonim válasza:
91%
Lassan felszívódó ételek, zab, barnarizs, teljes kiőrlésű kenyerek. Egyébként meg én is allandóan éhes vagyok, de visszafogom magam...
2022. júl. 14. 04:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:

Benyomtam még pár gofrit, most épp jól vagyok, végre. De pont az ilyesmit lenne jó elkerülni.


Múltkor fél kiló sárgarépát nassoltam el, és ugyanúgy ehetnékem volt utána, pedig nem volt már üres a hasam. Szóval nem lehet bármivel elverni az éhemet.

2022. júl. 14. 05:57
 4/19 anonim válasza:
52%

Így nagyon el fogsz hízni, ha ilyen sokat eszel, még akkor is, ha fogyókúrás kajákból eszel ennyit.


Ha nem alszod ki magad (vagy napközben rendszeresen vagy fáradt), akkor is lehetsz folyamatosan éhes, a hormonrendszer miatt.

2022. júl. 14. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
74%
Ez nem egy étrend, ez csak összevissza zabálás. Mi a célod egyáltalán?
2022. júl. 14. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
71%

Vitaminhiányod is lehet, ami a szervezeted evésre készteti. Nem ártana egy általános labor évente.

Az is lehet, hogy csak unatkozol és azért eszel.

2022. júl. 14. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
37%
Rendelj pizzát meg baklavát! Az eltelít rendesen. Ilyen szutykos saláta meg nagvaktól ne csodálkozz, hogy êhes vagy
2022. júl. 14. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
22%
Esetleg nem vagy áldott állapotban?
2022. júl. 14. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
70%

Aki azt írta, hogy sokat eszel, annak nem tudom mi a kevés. Dehogy eszel rendesen. Azért vagy éhes, mert éhezel.

Ezenkívül koncentrálj olyan ételekre, amikben a térfogatukhoz képest kevesebb kalória van azoknál, amit eddig ettél, így ez jobban eltelíti a gyomrod. Egyszerűen üres is a gyomrod, mert egy tányér ez, meg egy tányér az, azon kívül hogy már eleve éhezés, nem fog eltelíteni rendesen, így nem csoda, hogy a falat kaparod.

2022. júl. 14. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim válasza:
65%
Dietetikus segítségével alakíts ki saját étrendet.
2022. júl. 14. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!