Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Érdemes dagadt nőnek biciklizn...

Érdemes dagadt nőnek bicikliznie? 36 N

Figyelt kérdés
Vagy csak kikopik a térdem az erőltetéstől? Azt hiszem 90 kg lehetek.
2022. júl. 14. 18:54
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
82%
Es milyen magas vagy? Mert ha 190 akkor nem veszes 😀 Amugy lehet bringazni fokozatosan. Ha a kajat is szamolod meg le is fogyhatsz
2022. júl. 14. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Hát nem a kajától híztam el, hanem a nyugtatóktól. Depresszióra szedem, évek óta. No meg a mozgáshiány.
2022. júl. 14. 19:01
 3/20 anonim ***** válasza:
44%
Az nem hizlal. Csak akkor hizol ha tobbet eszel mint egetsz. Akkor a mozgashiany az oka ha eddig is ennyit ettel es vekony voltal
2022. júl. 14. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim válasza:
83%
A legjobb az úszás lenne, mert az nem cseszi szét az ízületeket a súly miatt.
2022. júl. 14. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
74%

90kg-al is lehetsz formásabb, ha csak nem csupa háj az egész


menj biciklizz, akár szoba biciklivel, akár kint az utcán, egyéb sportokat is tolhatsz nyugodtan, az úszás a legjobb


nincs gond a molett alkattal sem :)

2022. júl. 14. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
93%
Érdemes. A futás viszont nagyobb túlsúllyal nem ajánlott. Az étkezésedet meg gondold át, a hiba ott van.
2022. júl. 14. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
89%

Én a kenyszer miatt kezdtem el biciklizni munkàbòl és vissza.

Napi 8 km ez oda vissza, fele hegymenet.

Egy - màsfél hònap utàn lötyögött minden nadràgom pedig mellette nem diétàztam. Szerintem érdemes. 85 kg voltam akkor most 77. Màr nem ott dolgozom sajna de rendesen hiànyzik ha nem megyek tekerni.

2022. júl. 14. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
61%
Némely antidepresszáns kifejezetten hízlal.
2022. júl. 14. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
69%
Jah 170 cm magas vagyok az lemaradt.
2022. júl. 14. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
67%
Valószínű az étkezésed sem megfelelő.Ne fogyjál, hanem diétázz.Formáld át az étrenden.Nézd meg jelenleg hogy étkezel, és vond le a tanulságot.Kevesebb kalóriát, kevesebb szénhidrátot tartalmazzanak az étkezéseid, ami ne napi 3 étkezés legyen, hanem minimum 6.Sokszor de keveset.Tápláló ételekkel.Lehetőleg lassan felszívódó szénhidrátokkal, fehérje és rost dús kajákkal,valamint a vitaminokról sem szabad megfeledkezni.A cukrot pedig felejtsd el.Száműzd az életedből.Ma már nagyon jó édesítőszerek léteznek,amelyekkel nem terheled a szervezeted.Mozgásnak jó a biciklizés,de ésszel és lazán.És a rendszeres akár céltalan sétálás is tökéletes.
2022. júl. 14. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!