Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ez így jó lenne? Fogynék vele...

Ez így jó lenne? Fogynék vele heti 0,5 vagy 1kg-t?

Figyelt kérdés

Kevesebb kaja!!! Torna pedig:

Hétfő: R.Réka-add önmagad1+Norbi-Kiképzés (első 50perce)

Kedd: R.Réka-Add önmagad2+Norbi-Kiképzés (első 50perce)

Szerda:R.Réka-Add önmagad3 (2x30perc (popsi+felsőtest))+Norbi-Kiképzés (első 50perce)

Csütörtök:R.Réka-Napi 20perc (ebből 60perc (felsőtest+comb+popsi))+Norbi-Kiképzés (első 50perce)

Péntek: B.Alexandra-Vitalitás+Norbi-Kiképzés (első 50perce)

Szombat: C.Balázs-Capuéra+Norbi-Kiképzés (első 50perce)

Vasárnap:Norbi-Kickbox+Norbi-Kiképzés (első 50perce)

A kajálást meg visszaveszem :P!!! 10kg-t kéne ledobni, de nem vagyok még 60kg-se, csak nagyon pici :P. Vélemény???


2008. dec. 20. 19:50
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Hát tudod nehéz elhinni, hogy minden nap lesz kedves, időd és energiád 1 óra tarnára...sztem heti2-3 alkalom elég,de ha neked ennyi akaratod van akkor hajrá, ha ezt meg tudod csinálni tuti fogysz:D
2008. dec. 20. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
79%
Ezzel szerintem fogyni nem fogsz inkább hízni, mert ez így hirtelen nagyon sok és jól megfogsz izmosodni az meg ugye nehezebb a zsírnál. Szóval ne ess pánikba ha esetleg többet fog mutatni a mérleg, inkább nézz tükörbe ott majd látod, hogy formásodsz. Ha mégis fogysz úgyis jó, mindenestre a pozitív változás biztos!!! Sok sikert és kitartást!
2008. dec. 20. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

én próbáltam (kórházban lol) diétát, 2 hetes volt, 1000 vagy 800 kalóriás arra már nem emlékszem és eleinte napi 1-0.5 kilókat adtam le, de a második hét végére ez nagyon lecsökkent. az edzéssel ezt gyorsíthatod és a súlyfeleslegtől függően fogsz fogyni.

annyi izmot a 10kg leadása alatt meg nem tudsz felszedni hogy az megdobjon bicepszkirálynővé vagy emiatt növekedjen a sülyod. :D


fontos a célzott torna és esetlegesen vitaminpótlás. (pezsgőtabletta formájában pl.)


sok sikert.

2008. dec. 21. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
55%
amit a második irt az hülyeség.. előszöra tornával lemegy a háj, aztán jön az izom..
2008. dec. 21. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
67%
Az izmod akkor is nő tornával, ha te vagy a legkövérebb ember.
2008. dec. 21. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Azt értem, hogy az izom többet nyom... de gondolom akkor is kevesebb lennék mint most... vagy tévedek???
2008. dec. 21. 20:18
 7/7 anonim válasza:

Igen az izom nehezebb :D De ha súlyban nem is lesz "jelentős" változás látványban biztos.

Én csak a Kiképzés DVD csinálom nekem nagyon tetszik, hangulatos. Egy hete csinálom + visszafogottabb és megfontoltabb táplálkozás - ez a fájó része mert szeretek jókat enni - és súlyban 5kg minusz (!!! nem kamu !!!) és a combjaim láthatóan izmosabbak lettek a derekam és a tokám pedig láthatóan megy le családom szerint

Amúgy amit te a kérdésedben leírtál biztos jó, fogyni fogsz vele, de az személy függő hogy ki milyen módszerrel tud hatékonyabban fogyni nekem eddig a kemény kardió edzések jöttek be 2008ban 110kgról 90re 3-4 hónap alatt aztán sajnos szépen lassan visszahíztam ezért kezdtem el a Norbi videótornát.

Amit javasolni tudok, hogy kitartás, ne add fel mert és a siker biztos. Sok sikert! :)

2011. júl. 23. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!