Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Elég vékony vagyok de akad...

Elég vékony vagyok de akad testzsírom, hogyan adhatnám le?

Figyelt kérdés

163 cm 46-47 kg vagyok nagyon vékonyak a lábaim, kezeim, kilóg a gerincem viszont a hasamon zsír is van és puffadt is mint a grincsnek, illetve akad a nyakamon is talán némi zsír.

Napi 4-5x étkezek de keveset pl egy hotdog nem fér belém egy falat mindig marad. Általában főtt ételből és szendvicsekből áll a napi étrendem. Édességet nem nagyon fogyasztok az elmúlt 1-2 hónapban előtte viszont nagy mennyiségben ettem.

Inni vizet pl nem iszok, csak cukros és cukormentes teákat,italokat vegyesen.



2022. aug. 5. 12:07
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
57%
Dietetikust keress fel, mert lehet, hogy táplálkozási zavarod van.
2022. aug. 5. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
92%
Ezzel a BMI-vel kíváncsi vagyok, hogy milyen testzsírról beszélünk, amikor konkrétan kórosan sovány vagy. Ha puffadás, étvágytalanság, rosszullét, és egyéb diszkomfort van rendszeresen, akkor tényleg keress fel egy dietetikust, bár talán esetedben egy pszichológus is jól jönne, ugyanis szerintem van itt egy pszichés vonatkozás.
2022. aug. 5. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
33%
Fú, engem is zavar magamon a hasam. Vagyis nálam az alhas dudorodik ki, pedig más ilyen vékony lányoknál tök lapos. (156cm/43kg)
2022. aug. 5. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Erősítened kellene nem tovább fogyni.


A hasadnál az biztos zsír? Mindenkinek kiáll kicsit a hasa, mivel ott vannak a belső szerveid.

2022. aug. 5. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
A hasadnál nem zsir van csak olyan lapos hogy ha van bármi a gyomridban meglászik. 2 két erőedzés és kalóriatöbblet kell ide. 5 kiló izmot felszedsz meg 1-2 zsírt és tökeletesen elégedett leszel az alakoddal
2022. aug. 5. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
15%
Oké, hogy edzés meg evés, de moért van az, hogy más nagyon vékony lányoknak tök lapos,nekünk meg nem?
2022. aug. 5. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Mert az Instagram fotókhoz és a YouTube influenszerekhez méritek magatokat, nem a realitáshoz. Ha meg tényleg puffadtok, tényleg irreálisan feldagad a hasüregetek/hasfalatok, akkor menjetek el orvoshoz.
2022. aug. 5. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Menj el ételintolerancia vizsgálatra. Egyébként a cukros üdítőkben lévő magas szénhidráttartalom miatt a szervezeted több vizet tart vissza, ettől pufibbnak látszódsz. Ha nincs rajtad izom, akkor jobban lóg rajtad a bőr, zsír -> kezdj el edzeni. Az Instagram / TikTok influenszerek is edzenek (általában), plusz ők olyan genetikával rendelkeznek, amilyen 10.000-ből egy embernek van. A Photoshop-ról és a tökéletes pózban lőtt képekről nem is beszélve.
2022. aug. 5. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Fiú vagyok és ha befeszítem a hasam akkor nagyon kemény és kockás, régen sportoltam abból maradt vissza. De ha nem feszítem akkor csak egy puffadás a hasam.
2022. aug. 5. 13:54
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Testképzavar vagy gasztroenterológiai probléma. Előbbi esetében pszichológus, utóbbi esetében orvos. Többször nem írom le. Milyen kommentet szeretnél?
2022. aug. 5. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!