Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Challange Diet - szerintetek...

Challange Diet - szerintetek ez fair?

Figyelt kérdés

A Kasza Tibi-féle Challange Diet facebook-csoportban egy kommentben megemlítettem, hogy milyen nehéz fogyni annak, akinek nincs sok pénze ilyen termékére és egészséges étkezésre, én pl. 200 ezres tanári bérből örülök, ha egyáltalán üres tésztára futja a mostani infláció mellett...


Erre kidobtak a csoportból. Igazságos ez szerintetek? Nem az ő termékeket szidtam, hanem csak egy élethelyzetet írtam le...



2022. aug. 15. 15:48
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
78%
Fair. Bármilyen szar a termék és nem ér semmit, az egy egymást motiváló csoport. Te meg negatív vagy.
2022. aug. 15. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
60%
Tésztából is lehet kevesebbet enni. És kevesebb energiabeviteltől az ember fogy.
2022. aug. 15. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 Kólauborkával ***** válasza:
100%
Sajnos 1#-el értek egyet, ha nem vágnának ki jön a 2., 3.,…1000., aki veled ért egyet, de arra meg nem lehet üzletet építeni, még ha szart sem ér a termék…
2022. aug. 15. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
88%
Érthető, hogy egy hazugságokra épülő brandet foggal körömmel védenek, és az ellenvéleménynek már a csíráját is kiirtják a csoportból, nehogy valakit gondolkodásra sarkaljon.
2022. aug. 15. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Nem azt írtam, hogy semmit sem ér, hanem hogy az átlagember számára megfizethetetlen.
2022. aug. 15. 18:29
 6/14 anonim ***** válasza:
86%
Az is kritika
2022. aug. 15. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
79%

Tanár létedre nem érted, mi a baj a kommenteddel?

Mi vokt vele a célod? Azt vártad, majd megdobnak ingyen cuccal, mert szegény te? Talán Kasza tehet a kevés fizetésedről, vagy az inflációról?

Nem, nem vagyok Kasza rajongó, de az ilyen ertelmetlen picsogást utálom.

Sok tanár ismerős módosított pályát. Imádtak tanítani, de jobban szeretnek megélni a fizetésükből.

2022. aug. 15. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 Kólauborkával ***** válasza:
76%

7#-et is lehet szidni, de igaza van, a tanárnak a csoportok reakcióját is ismernie kell, elvégre egy csoportot tanít, aztán kérdez ilyet.

Én is imádok tanítani, magánban csináltam is, de sajnos igaz, nem fizetik meg (a magánt igen, de ott meg nem volt szívem anyutól elkérni a nehezen megleresett pénzt 1-2 óra alatt….), ezért én is inkább olyan állásban vagyok, amit megfizetnek…

2022. aug. 15. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 NTBS ***** válasza:
66%
Nem ismerem a csoport szabályait, de valószínűleg szabályt szegtél. Így jogos a kizárás.
2022. aug. 15. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
82%

Én egy ilyenkomment miatt túlzásnak érzem a kidobást, de az adminok tudják, az ő dolguk. Engedd el.

Viszont ne bánd, ha nem engedheted meg magadnak a terméket, akkor úgyse sokat érnél azzal, ha bent vagy a csoportban.

Azért se bánd, mert általában a "csodaszerek", "csodamódszerek" állítólag önmagukban nem biztos, hogy sokat érnek.

Mennyit szeretnél fogyni?

2022. aug. 15. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!