Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ezekkel a méretekkel milyennek...

Ezekkel a méretekkel milyennek számít az alakom?

Figyelt kérdés

Sajnos nagyon önbizalom hiányos vagyok és folyton másokhoz méregetem magam. Ez abból fakad, hogy tiniként súlyosan elhízott voltam, a 90 kilót is elértem. Azóta normalizálódott a súlyom, szépen lefogytam, de ma még 30 éves nőként, feleségként sem látom magam reálisan. Mindenki szerint jó alakom van, én viszont utálom a tükröt, a mérleget, és kövérnek, hájasnak látom magam.

164 cm magas és jelenleg 56 kiló vagyok. Mellbőségem 89 cm, derekam 69 cm, csípőm 84 cm.

Szeretnék fogyni legalább 4 kilót, nem érzem így jól magam a bőrömben.


2022. aug. 16. 19:11
1 2
 11/13 anonim válasza:
100%
Inkább pszichológussal kéne beszélned, nem bántásból.
2022. aug. 17. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim válasza:
100%
8-nak adok igazad!!!
2022. aug. 17. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is 8asnál a pont. 5 kilóval vagyok több, és 34-36os ruhákat hordok. Te akkor 32-34 körül lehetsz. Annál lejjebb csak a gyerekméret van. Hova akarsz még fogyni? Izmosodni esetleg lehetne, az sosem árt, de azt meg kép nélkül nem tudhatjuk.
2022. aug. 17. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!