Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 17 éves fiú vagyok. 174-5...

17 éves fiú vagyok. 174-5 magas. Nagyjából 70-75 kg között. Elakarok kezdeni diétázni. Hogyan áljam meg hogy ne vigyek be több kalóriát mint amennyit kell? Hogy ne egyek pl egy csipszet vagy egy csokit. Tinektek mi segítet hogy megáljátok?

Figyelt kérdés
2022. aug. 17. 19:13
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
85%
Nekem pl volt túlsúlyom, amit le akartam adni, ez motivált. Neked nincs.
2022. aug. 17. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Mármint túlsúlyom nincs? Ha igen akkor de igen van. Van pocakom és úszógumim is😢
2022. aug. 17. 20:48
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Szia. Csipsz, és csoki helyett inkább kezdj el gyümölcsöket, zöldségeket enni, ez is nagyon jó nasi. Menj el minden nap egy kis sétára, ha szeretsz futni, menj el 1-2 km-t először. De arra figyelj, hogy ne betonon fuss, mert azzal tönkreteszed a térded. De tényleg nem vagy túlsúlyos. Sok szerencsét, jó éjszakát
2022. aug. 17. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%

Ninc sbaj a csokival vagy a chipsel amíg benne van a kalóriakeretben....nyilván cska ilyenekkel gyorsan megtölti az ember a keretet, szóval egyidő után am is kilövi az ember ezeket, és csak néha megy rá. De megteheted hogy mozgással leégetsz annyit hogy ezek beleférjenek...


Amúgy meg vagy keresel olyat amit szintén nagoyns zeretsz csak kevesebb kalória....az tmindketten tudjuk hogy a csoki helyett nem lesz jó a gyümölcs, de lehet hogy mondjuk egy csokiba mártott puffasztott rizs szelet is megteszi.


És bocs bocs tudom, szörnyű az igazság de aki csokit akar, az nem akar epret, az zsírt és veszett mennyiségű cukrot akar :D nem lesz jó neki a gyümölcs...másra vágyik


Ami még segíthet hogy értékesen táplákozol, szóval a kalóriakeret tartása mellett sok fehérjét és rostot viszel be, ez azért fontos hogy ne szenvedja z éhségtől.

2022. aug. 17. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
80%

Nekem tudod mi segített, kérdező? A költözés. Amíg otthon vagy, nem te vásárolsz, tele a spejz és a hűtő édességgel, rágcsával, sütivel, pékáruval, kolbásszal, szalonnával, és körülötted mindenki ezt kajálja, akkor 17 évesen mitől lenne akkora önuralmad, hogy te ezt ne csináld. Majd amikor külön laksz, magadnak vásárolsz, te keresel meg minden falatot, akkor majd nem fogsz felesleges chipsekre, csokikra, és egyéb drága szarokra pénzt pazarolni, és akkor ezzel nem lesz gond.

Egyébként nem állítom, hogy időnként nem fér bele valami édesség, valami rágcsa, fogyás szempontjából pedig tényleg csak a kalóriákon múlik a siker, nem azon, hogy konkrétan mit eszel, de valóban, az életmódváltásnak része az étrend gyökeres átalakítása is, pozitív irányba. Ettől függetlenül időnként egy-egy chipsbe még nem halt bele senki. Rendszeresen nem kell fogyasztani, aztán kész.

2022. aug. 17. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
20%
Kezd kicsiben. Először ne is számolj kalóriát, csak tartsd magad a napi egy nasihoz. Egy csoki, egy zacskó csipsz, amit szeretnél. Utána, ha ez már nem okoz nehézséget, jöhet a kalóriaszámolás és a deficit beállítása. Ne várj két hét alatt csodát, légy türelemmel, egyszerre csak kicsit lépj. Mellette sportolj is valamit. Sok sikert!
2022. aug. 17. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek!

Amúgy nem szoktam én minden nap csokit meg csipszet enni. A 7 napból max 3-mat. De nem együtt. Vagy csipsz vagy csoki. De szokott más is lenni.

2022. aug. 17. 23:01
 8/19 anonim válasza:
22%
Ha ezentúl minden este beküldök ide egy finom rágcsálnivaló nevét, akkor genya vagyok?
2022. aug. 17. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
43%
Én mondjuk nem hinném, hogy lenne rajtad felesleg, de ha kiiktatod az édességeket teljesen, és beiktatsz napi fél-1 óra kardiót, akkor nem lesz rajtad úszógumi (mem mintha most lenne:)).
2022. aug. 17. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim válasza:
100%

Szerintem a kardió az nem segít sokat e téren. Legalábbis én biciklis futár vagyok már másfél éve, és még nem sikerül leadnom azt a kevés zsírt, amit a karantén alatt vettem fel még valamikor anno xd

De lehet, hogy csak velem van így. Vagy lehet nem tekerek elég gyorsan

2022. aug. 17. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!