Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Van valaki aki talan az...

Van valaki aki talan az eletem megtudja menteni?

Figyelt kérdés
kerlek vegyetek komolyan es ovjatok a rosz indulatu megjegyzesektol mert ez tenyleg nem vicc:(( szoval az en problemam az hogy egy clubban dolgozok es sajnos ott nagyon sokat kell inni. most senki ne jojon aval h valts melot mert nem tudok...a sok pia elegge kikesziti a szervezetem mert sokszor 1 2 nap is eltelik hogy egy falatot sem eszek mert nincs etvagyam. alltalaban pezsgot es energia italat iszok vagy martinit. sajnos muszaj inni. es arra lennek kivancsi h mik azok az etelek amik meggyorsitjak h minel hamarabb kiuruljon a szervezetembol ez a sok mereg. a maaik gond meg az is h azert is nem eszek mert folyamatos fogyokurazo vagyok es mivel az alkohol nagyon hizlal muszaj valahogy a sok kaloriabevitelt kikuszobolni :(( a gyomrom mar teljesen kikeszult es lelkileg enis. kerlek ezt ne vicckent fogjatok fel es ha valaki tud segitsen mert nem birom. esetleg priviben is lehet irni:( elore is koszonom.
2010. szept. 24. 16:12
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Ha valaki, akkor te magad tudod csak megmenteni az életed! Így elbutulsz, vagy alkoholmérgezésben meghalsz előbb-utóbb, és ha ezen nem is akarsz változtatni, akkor meg is érdemled! Nincs olyan, hogy nincs másik lehetőség!
2010. szept. 24. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:
Miért kell a clubban sokat inni? Mit dolgozol?
2010. szept. 24. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
tancolok. es per pillanat nincs mas valasztasom sajnos. meg par honapot muszaj lehuznom ott csak felek h akkor mar keso lesz. ezert szeretnem tudni h mit egyek..ha tudok...ami egy picit megerositene a szervezetem:(kerlek a kerdesre valaszoljatok es ne azal tamadjatok h ilyen hulye s ugy megerdemled stb...sajnos vanak az eletben olyan hejzetek amit akaratlanul is de muszaj..hat ez egy ilyen eset sajnos.
2010. szept. 24. 16:26
 4/13 anonim ***** válasza:
Minek inni attól, hogy táncolsz?
2010. szept. 24. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
mivel fogyokurazol,nehez valaszolni. de ha tenyleg ilyen rosszul erzed magad,mielott elkezdesz inni egyel meg legalabb egy parizsis zsemlet (persze a belet vedd ki,nem tudom hogy mondjak ezt de remelem erted) igy legalabb van valami ami felszivja az alkoholt. es pl. ne igyal energiaitalokat mivelhogy azok is hizlalnak. de a legjobb ha megeszel 2 szendvicset vagy akar meleg eteleket is,es miutan kialudtad magad megcsinalsz 200 felulest. igy fittebbnek is erzed magad, es tuti nem fogsz meghizni.
2010. szept. 24. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
ja,es elfelejtettem ne gondolkodj ilyen sokat ezen az alkohol teman,mert most ez igy van es kesz. mindenesetre fogadd meg a tanacsomat,egyel egy kicsit elotte. nkabb gondolj arra hogy hala istennek nem kell whiskit es ilyen tipusu italokat innod. a martini es a pezsgo nem olyan nagyon veszes. ha a pezsgo nem olyan jo fajta,akkor inkabb a martinit ajanlom mert a pezsgo felpuffaszt.
2010. szept. 24. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
egyél rendesen és sportolj, bár nem értem én sem, minek inni....ha meg muszáj, akkor kérd meg a pultost, hogy a te italod vizezze fel
2010. szept. 24. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
ez igy mind szep is lenne..csak az a baj h ha azelott eszek akkor 2 pia utan mar hanyok egesz ejjel..ha meg pialas utan eszek akkor egesz nap hasmenesem van utanna:( sportolok is leg sokat..vagyis naponta plusz a tanc ejszaka. sajnos ez mar szerintem lassan anorexiaba csap at mert ugye egy ilyen helyen az a legfontosabb h hogyan nezel ki es az olyan csajt akin van par kg folosleg mar nagyon megszoljak es az melozni se tud nagyon. amugy meg azert kel inni mert a vendeg megkell hivja acsajokat valamire ha azt akarja h tancoljon. ez a baj. es az igazsag az h rettegek az elhzastol. amenyore tudok egeszsegesen eszek amikor lemegy vmi a torkomon. mert inkabb gyumolcs zoldseg meg hal amit kajalok. es ilyen kajak mellett az alkohol elegge megvisel:(
2010. szept. 24. 17:05
 9/13 anonim ***** válasza:
Ezen kéne változtatni. ne sportolj olyan sokat, bőven elég a tánc mozgásnak. Ha mindenképp muszáj innod (bár még mindig nem értem, miért), akkor egyél sok szénhidrátot is! A gyümölcs, zöldség tényleg fontos táplálék, egészséges, meg minden, de hogy az alkoholt nem szívja fel, az is biztos.
2010. szept. 24. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
azert kell inni mert fogyasztas utan vagyunk fizetve. egyszoval minnel jobban lehuzzuk a vendeget annal nagyobb a fizu. de alkohol is szenhidrat is egyenes ut az elhizas fele nem? hogyan tudjam akkor oszerakni ugy a dolgokat h az egeszsegem se menjen megjoban tonkre de ne is hizzak. mert a tanc az nekem messze nem eleg mozgasnak mivel h egesz eletemben intenziven sportoltam.annyora elvagyok keseredve:(
2010. szept. 25. 05:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!