Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ártalmas ha mindig behúzom a...

Ártalmas ha mindig behúzom a hasam és sokáig úgy vagyok?

Figyelt kérdés
2010. szept. 24. 19:58
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem, én régen ezt csináltam mindíg és jó izmos hasam lett.
2010. szept. 24. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
nos ha azt hiszed, h így vékonyabbnak fognak látni akkor tévedsz, mert észrevettem a tükörben h a torkon jobban mondva v nem is tudom meglátszik, h te most éppen behúzod a hasad! majd figyeld meg!
2010. szept. 24. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem egyáltalán nem káros. Én is ezt csinálom már jó ideje, aztán frászt kapok, amikor megnézem, mekkora, ha direkt kitolom :D Ha régebbi képeket nézek magamról, akkor mindenhol azt látom, hogy teljesen elengedem magam, ez mostanság már nem megy, annyira rögzült a dolog...
2010. szept. 24. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
nekem alapbol lapos hasam van de megis mindig egy picit behuzom mert ugy keg szebb es mindneki dicseri h h van ilyen szep hasam. s szerimtem jo is mert ha hozzaszoksz akkor enni sem fogsz annyit mert akkor nehezebb behuzni s akkor jobban tudod kontrolalni h mikor eleg az evesbol..legalabbis nalam igy van
2010. szept. 25. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!