Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Egy vajas sonkas szenya...

Egy vajas sonkas szenya reggelire tejjel nagyon gaz?

Figyelt kérdés
2010. szept. 25. 18:49
 1/5 anonim ***** válasza:
miért lenne az? nem feltétlen kell megvonnod magadtól mindent, csak ami hízlal, abból kevesebbet és nap elején egyél. persze "jobb lenne teljes kiőrlésűből meg ha elhagynád a vajat", de szerintem egy szelet kenyértől meg egy vékony vajrétegtől (ha minden mást betartott) senki nem maradt kövér :)
2010. szept. 25. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Bocipók ***** válasza:

Kérdés mit reggeliztél eddig?

Ha 2db kakaóscsigát, akkor nyilván jobb.

Szerintem egyébként jó, ha sovány tejet iszol és teljes kiőrlésű kenyérrel eszed.

2010. szept. 25. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Én úgy fogytam, hogy reggelire szendvicset ettem. Persze paradicsommal, paprikával, szóval valami zöldséggel. Tejből meg amikor ittam, akkor is félzsírosat.

Szóval ha nem nasizol, nem eszel édességet és cukrot, akkor simán fogyhatsz. Persze a mozgás is nagyon fontos.

Szóval reggelinek rendben van.:)

2010. szept. 25. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Koszi szepen xd :D....
2010. szept. 25. 20:01
 5/5 A kérdező kommentje:
Amugy csak azert kerdeztem meg mert valahol olvastam hogy 500 kcl..meg ilyenek...hat ha egy fogyozonak aki tornazik is 1.30 percet 1200 kcl lehet a napi szukseglet akkor 500 kcl csak egy szenyara...az sok...
2010. szept. 26. 01:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!