Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 2009.01.01.-től szeretnék...

2009.01.01.-től szeretnék fogyózni. 178cm 66kg vagyok nem kövér, de szeretnék fogyni6-8 kg-t. Segitenétek? Hogyan kezdjek hozzá?

Figyelt kérdés

tipekket szeretnék hogyan milyen mozgással milyen étrendel ( diétákat ne irjatok h 90napos meg ilyenek mert azt nem fogom csinálni)persze hajlandó vagyok kevesebbet enni nem arról van szó

irjatok tapasztalatokat légyszi


2008. dec. 22. 20:04
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia, szerintem a legegyszerűbb,ha kizárod teljesen a kólát és a többi cukros üdítőket, és a pékárukat. Szerintem a legjobb fogyókúra.

Ezen kívül szerintem mértékkel bármit lehet enni, még egy -egy csokit is.


Ha választhatsz, akkor mindig az ásványvizet válaszd, és ne egyél kenyeret a főzelékhez. Ne cukrozd agyon a teát, hanem pl adj mézet hozzá cukor helyett.


Mondj le a reggeli kakaóscsigáról és egyél inkább gyümölcsöt helyette.

Szerintem ez elég könnyen betartható és eredményes is. :o)

2008. dec. 22. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

köszi

ja és 21 éves vok mielőtt még vki azthinné 13-14

szeretnék a válaszokból kialakitani egy jó és betartható "programot"

2008. dec. 22. 20:38
 3/5 anonim válasza:
Miert akarsz lefogyni? Hisz a sulyod tokeletes a magassagodhoz!
2008. dec. 22. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Sziasztok!


Eggyütérzek azzal az emberrel aki most fogott vagy fog bele egy fogyókúrába. 162 cm vagy és 64 kg. Az átlagos tetsúlyom 55 és 60 között lenne. Nem olyan rég kezdtem bele abba hogy most fogyni fogok. Egy ismerősöm étrendjét követtem. Reggel i ugy néz ki hogy akkor "bűnözhetek" a lgetöbbet. No ez nem azt jelenti hogy töménytelen mennyiségben csoki, hanem hogy itt normálisan ehetek. Csokit nagyon mértékkel, van mikor egy nap csak egy rudi és kész. 3-4 úra után nem nagyon eszem kenyeret és 6 óra után eggyáltalán semmit! Ha nagyon nem bírok magammal akkor egy kefírt vagy egy almát. A lényeg hogy mindent lehet cak mértékkel és teljen el minimum 3 óra az étkezések között. Ami biztos hogy koplalással nem lehet fogyni. És mind ez mellet a Callanetics-ből pár gyakorlatot elvégzek minden nap. Kb. másfél hete csinálom és már jobban érzem magam tölle. :) Remélem ez minden fogynivágyót fog motiválni. :)

Sok sikert!

2008. dec. 23. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

nem tökéletes! sajnos igenis fogynom kell

derékig nincs is nagyon gond de a combi meg a popsi gázos!

köszönöm a tippeket

2008. dec. 24. 09:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!