Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 172 cm vagyok és 75 kg. Az...

172 cm vagyok és 75 kg. Az nagyon kövérnek számít? 24/N

Figyelt kérdés
Egyébként járok edzeni és súlyzós edzést csinálok.

2022. szept. 27. 18:22
 1/10 anonim ***** válasza:
91%

"Egyébként járok edzeni és súlyzós edzést csinálok."


Kérdés, hogy mióta.

Két számból nem lehet megmondani. Kérdés, hogy miben van a súly, izomban vagy zsírban.

2022. szept. 27. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
0%
kb 60-70 kiló az ideális súly nőknél úgy tudom de persze testalkat kérdése is, szerintem nem számít kövérnek max 10 kiló felesleg lehet rajtad legrosszabb esetben azt meg legrsstabb esetben is 1 év alatt le lehet adni ha elkezdesz kicsit kevesebbet enni és folytatod az edzésed de az is lehet hogy egyáltalán nem szükséges fogynod. Többet nem tudok javasolni úgy hogy nem ismerek egyéb adatot rólad és nem láttalak egyszer sem
2022. szept. 27. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
80%

1-esnek igaza van. Én 170 centi vagyok és 72 kiló, kisebb megszakításokkal 4 éve edzem nem kis súlyokkal. Mivel rendes izomtömeg van rajtam, meg genetikailag elég arányosan oszlik el rajtam minden, sokkal kevesebbnek néznek, mint 72 kiló. Így már egészen jól érzem magam, és mindenki mondja is, hogy nem kell fogynom. De mégis van azért 1-1 helyen rendesen zsírpárna, én szívesen lennék 61-62 kiló, ami érzem, hogy kissé túlzás lenne, de legalább 64-65.

A súlyod nem számít kövérnek, viszonylag széles az a skála, amin lehet mozogni, és még mindig "egészséges" a tartomány és jól érzed magad. Ezt neked kell eldöntened - de a cél inkább a fittség, az egészség.

Ha akarod, fogyj, és megnézed ott mi történik, mennyire tiltakozik vagy nem a szervezeted, illetve hogy érzed magad. Én is ezt fogom csinálni, megpróbálom letolni a dolgokat 62 kiló köré - amúgy sem rossz stratégia egy kicsit túltolni, hogy onnan rendesen beálljon egy kicsit magasabb, egészséges súly.

2022. szept. 27. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
3-as vagyok, 2-esnek is igaza van:), csak sokáig írtam a választ, akkor még nem volt ott :)
2022. szept. 27. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem kövér. Max. pár kiló felesleg lehet, de ez még nagyon nem a kövér kategória.
2022. szept. 27. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
84%
Kövér nem vagy.
2022. szept. 27. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Most elkezdtem diétázni megint mert amúgy régóta edzek csak sokat dolgozok és nem mindig tudok odafigyelni a kajára. És 68kg a célom. Kb. decemberre szeretném elérni ezt a súlyt.
2022. szept. 27. 20:39
 8/10 anonim válasza:
100%
Nem vagy kövér, inkább nőies. Ha alacsonyabb lennél, talán olyannak hatna a a kinézeted, de így kifejezetten nőies lehetsz. "Kár" az izmok miatt, legalábbis számomra, én szeretem ha egy nő nem is sovány, nem izmos, egyszerűen csak látszik hogy nem hanyagolja el magát.
2022. szept. 28. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Alakos képet tudsz csatolni kérdező?
2022. okt. 1. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Te nem a barátnőm vagy? :D

Ő is ugyanilyen magas, ugyanennyi kiló, és még az életkor is stimmel. :D

És nem, nem kövér. Nem "nagyon", egyáltalán nem az.

2022. okt. 6. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!