Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hány kilós lehet Magyar Barbi...

Hány kilós lehet Magyar Barbi youtuber?

Figyelt kérdés
[link]
2022. okt. 6. 11:08
1 2 3 4
 31/34 anonim ***** válasza:
65%

#28


Az tény, hogy nem emiatt kéne megítélni egy embert, de ennél nagyobb hülyeséget régen olvastam amit írtál.

Szó sincs itt semmiféle függőségről, Barbi szimplán elfogadta magát, van is erről jó pár videója. Ami tök jól hangzik meg minden, de lehet hogy 5-10 év múlva az egészsége nem lesz túl hálás.

2022. okt. 9. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem 130-140 lehet kb. Nekem nincs bajom senkivel, magánügy az , hogy néz ki. Ha én jutnék el erre a szintre akkor nyilván változtatni szeretnék. De én nem ő vagyok, nem tudhatom miért ilyen a súlya. Szerintem nem egészséges ez a nagy mennyiségű felesleg, de ez is az ő dolga.
2022. okt. 11. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 anonim ***** válasza:
17%
Nekem az lenne a kérdésem,hogy miért érdekel egyes embereket ennyire mások súlya? Minden rendben veletek?
2022. okt. 19. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 anonim válasza:
47%

Miért tesztek fel ilyen kérdéseket?

Annyira bunko

márc. 1. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!