Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Evéskihagyás probléma fix...

Evéskihagyás probléma fix menüs diétánál?

Figyelt kérdés
Arra gondolok, hogy ha az van a menübe pl 2 tojás, spenóttal. Mi van olyankor, ha a spenótot kihagyom?
2010. szept. 27. 12:29
 1/9 anonim ***** válasza:

akkor nem eszel spenótot. ennyi.

mi lenne?

Nem muszáj minden egyes pontot ennyire betartani lépésről lépésre.

2010. szept. 27. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! Akkor nem probléma. Sajnos a paradicsomot sem szeretem, mellőzöm ezt is majd.
2010. szept. 27. 13:16
 3/9 anonim ***** válasza:

persze, amit nem szeretsz azt nem kell magadra tukmálnod! mert hamar megutálod az egészet hidd el:)

amúgy meg egyél pari helyett paprikát vagy uborkát vagy akármit amit szeretsz. :) sok sikert.:)

2010. szept. 27. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Tök mindegy, mert az ilyen diéták úgysem hatnak.

A bécsit csinálod? Abban rémlik a spenót. Fölösleges...

2010. szept. 27. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Tök mindegy, mert az ilyen diéták úgysem hatnak.

A bécsit csinálod? Abban rémlik a spenót. Fölösleges...

Köszi a biztatást, nem csinálom semelyiket, de magamtól nem fog menni a fogyi. Ezért nézek diéta után. Találomra, hogy most keveset eszek, tudom nem fog sikerülni. Nem azért tettem fel a kérdést, hogy bántó válaszokat kapjak!

2010. szept. 27. 14:34
 6/9 anonim ***** válasza:

Nem hinném, hogy bármi bántót írtam volna, pusztán szerettelek volna megkímélni plusz 5 kilótól, amivel egy-egy ilyen diéta jár.

Viszont nem értem, hogy ha nem követsz semmi ilyen szarságot, hanem csak kevesebbet eszel (ami alapvetően jó módszer - ha kibírod, hogy soha nem laksz igazán jól*), akkor miért merül fel benned problémaként, hogy eszel spenótot vagy nem.


* Viszont ha jól akarsz lakni, azt húsból és salátából tedd.

2010. szept. 27. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Ja, bocs, látom, hogy nem a "kevesebbet eszem" módszert csinálod. Hát nem tudom, szerintem spenótból sem lehetne jóllakásig enni, mert úgy nem igazán lehet fogyni tőle.

Próbálj olyan módszert keresni, amit hosszú távon tudsz csinálni, nem csak addig, amíg lefogysz.

2010. szept. 27. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Azért merült fel bennem a kérdés, mert most válogatok a diéták közül. DE mindegyik diéta tartalmaz olyat, amit nem szeretek. Ne írtál bántót??? Csak hogy szarság...

Jó, nem csinálok semmit se, és maradok kövér disznó.....

2010. szept. 27. 15:49
 9/9 anonim ***** válasza:
a gastroyalos szénhidrát szegény diétát csinálod?abban volt sóska két tükörtojásal.azt én sem ettem meg,ettem a spenót helyett még egy tojást.vagy volt zöldbabfőzelék, azt sem eszem meg,a helyett savanyúságot ettem.
2010. szept. 27. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!