Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ez sok volt mára? (bővebben lent)

Ez sok volt mára? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Reggelire egy banánturmix (1 db banán és 2 dl sovány tej), és 3 alma.

Ebédre egy kis tál lecsó (barnarizzsel, tojás és zsiradékok nélkül, fél virslivel, sok paprikával), és 2 zsírszegény túrókrém (darabja 150 kcal.)


2010. szept. 27. 14:19
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Eddig nem volt sok. Szerintem jol csinàltad de ma meg egyél valami friss zoldséget;)
2010. szept. 27. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
ja, és ma megyek karateedzésre... Akkor azért ledolgozom..
2010. szept. 27. 14:22
 3/7 anonim ***** válasza:
69%

A túrókrém fölösleges, főleg kettesével. Felteszem tele van cukorral, ha fehérje helyett etted, arra meg nem jó. Többre mentél volna még 2 virslivel.

A reggeli meg semmit nem ért.

Mindent összevetve: nem ettél fehérjét, és alig volt rost. A vitaminbeviteled sem elég, egy banán, némi szarrá főtt paprika. Hol a friss idénygyümölcs és a zöldségek?

2010. szept. 27. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó - reggelire ettem 3 almát a banánturmix mellé, a túrókrém zsírszegény és bio.
2010. szept. 27. 14:38
 5/7 anonim ***** válasza:
45%
Szerintem sok volt, hánytasd meg magad.
2010. szept. 27. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Attól, hogy zsírszegény és bio, még lehet benne cukor. Vagy üres túrót ettél?
2010. szept. 27. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Túró+gyümi+steviapor
2010. szept. 27. 15:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!