Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szerintetek kövér vagyok?...

Szerintetek kövér vagyok? Mennyit kéne fogynom?

Figyelt kérdés

[link]

27 éves nő vagyok, 170 cm magas, 74 kiló. Mit gondoltok?

(Nyár végén készült a fotó, azóta sajnos változatlan a helyzet)



2022. okt. 29. 13:47
A kérdező szavazást indított:
Kövér vagy
Nem vagy kövér
85 szavazat
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
94%

Szerintem nem vagy kövér, de azért van rajtad némi felesleg. Ez nem olyan mértékű, hogy egészségügyi gondokat okozzon, de ha akarod, akkor leadhatod, talán olyan 10kg-ról lehet szó.

Bocsi, hogy megjegyzem, de szerintem ezek a ruhák nagyon nem mennek egymáshoz, még külön-külön is olyanok, amelyeket nagyon nehéz jól beilleszteni egy szettbe, de így együtt nagyon nem néz ki jól. Persze, ez csak a személyes véleményem. 😅

2022. okt. 29. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
97%
Amit elfelejtettem, a te esetedben a jobb alakhoz kevésbé fontos a fogyás, inkább izmosodnod kéne, hogy az alakod formálódjon, feszesebbek legyenek az idomok.
2022. okt. 29. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
96%
Nem vagy kövér, de vékony sem. Ha nem érdez jól magad akkor kezdj el súlyzós edzéseket végezni plusz egy kis életmód váltás is lehet rád fér
2022. okt. 29. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
86%
Ebben a göncben mindenki kövér lenne, rém előnytelen. Vegyél fel normális ruhákat.
2022. okt. 29. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
79%
Inkább duci.
2022. okt. 29. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
14%
Nem vagy kövér, nekem bejönnél így. Szép a tevepatád is :P
2022. okt. 29. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
95%

Valóban a súlyzós edzések segítenének, és pár kiló fogyás.

A has- és hátizmaid megerősítése pl. segítene a tartásodon is, az is hozzájárul ahhoz, hogy optikailag vékonyabbnak tűnj. Mondjuk ezt már most elkezdheted, húzd ki magad - tudom milyen, mikor az ember rejtegetni akarja magát, és görbe háttal járkál a világban, de egyrészt nincs mit rejtegetned (és ha "lenne", akkor sem kell), másrészt pont az ellenkezőjét éred el, rosszabb a hatás, mintha kihúznád magad.

2022. okt. 29. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
100%
Igazából elég előnytelen az, amit ezen a képen viselsz, szerintem jobban lehetne erre a kérdésre válaszolni, ha feltöltenél másmilyen fotót is, ahol másmilyen ruhában vagy. De amúgy valamennyi fölösleg van rajtad úgy tűnik, de nem vagy a kövér kategória.
2022. okt. 29. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem sportolnod kellene hogy jobb alakod legyen. Jobb formád. Nem vagy kövér, de nem is vagy formás. Illetve más ruhákat kellene hordanod, ami sokkal jobban áll. Ezek előnytelenek.
2022. okt. 29. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
93%
Csak 27 éves vagy? 40-50 évesnek gondoltalak, a kinézeted és az öltözködésed akapján. Van egy pici túlsúlyod, kb 10-13 kiló, de mint írják is, izmosodnod kellene, a tartásodon javítani, és divatos, nőies ruhákat hordani.
2022. okt. 29. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!