Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ér valamit ez az edzés a...

Ér valamit ez az edzés a fogyokúrámhoz? 5mins Sharper

Figyelt kérdés
Elkezdtem ezt az 5 mins Sharpert, tegnap, annyit nem tudok csinálni még, hogy kő keményen izzadjak, viszont mára izomlázam van, fogyhatok így? Ha mindennap csinálom?

2022. nov. 16. 16:37
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
A fogyás attól függ, kevesebbet eszel-e mint amit a szervezeted felhasznál. Ha csak ezt csinálod, és az étkezéseden nem változtatsz semmit, akkor valószínűtlen, hogy deficitbe kerülsz.
2022. nov. 16. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Az hogy izomlázad van csak annyit jelent, hogy túlerőltetted magad.
2022. nov. 16. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
89%
Ez a 5mins shaper bullshit (edzésnek nem nevezném) egész egyszerűen egy bulvár baromság. Ha valóban fogyókúrázol, számolod a kalóriákat, tartós deficitben vagy, akkor fogyni fogsz, edzés ide vagy oda. Természetsen a tartós kalóriadeficitet lehet támogatni edzéssel, de akkor már valami érdemleges mozgásformát illene választani.
2022. nov. 16. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Számolom a kalóriát, 1300 max amit eszek,fogytam 7 kilót már. Az a helyzet, hogy már unom a Rubint Rékát, meg a többit. Ezért beszereztem egy ilyen gépet.
2022. nov. 16. 18:17
 5/10 anonim ***** válasza:
89%
Pedig az 5mins shaperes bohóckodás színvonalát tekintve nem különbözik a Rubint Réka ugrálgatós aerobikvideóktól. Igazi sportágon nem gondolkoztál még?
2022. nov. 16. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Érdemben kalóriát azzal nem fogsz égetni. Az lehet, hogy a törzsizomzatod valamelyest erősödik, ami az alakodra jó hatással van, azzal együtt, hogy a súlyod nem csökken tőle gyorsabban. Ha egy komolyabb edzésprogramra nem akarod rászánni magad, a semminél lényegesen jobb ez is.
2022. nov. 16. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem ettől fogsz lefogyni. Eddig is csak azért fogytál, mert ilyen keveset eszel, de maga az, hogy egy kicsit tornázgatsz, kalóriaégetés szempontjából nem sokat tesz hozzá. Persze attól még jobb, mint a semmi, viszont nem emiatt fogysz.
2022. nov. 16. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Csak googleban kerestem rá az eszközre, szóval nem személyes tapasztalatból írom. Számomra picit indokolatlannak tűnik, és messze nem szórakoztatónak, vagy variálhatónak.

Abszolút érthető, ha unsz egy mozgásformát. YouTube-on rengeteg ingyenes videó van, kereshetsz táncosat, hiit-et, vagy szimplán egy másik "edző" videóit (azért tettem idézőjelbe, mert csak angolul jut eszembe a megfelelő kifejezés, nem lekicsinyleni akarok bárkit is).

Ha tudsz angolul, akkor sokkal több a lehetőséged, rákereshetsz rengeteg tartalomra. Az edzések megértéséhez nem feltétlenül kell, mert úgyis ott van a videóban az adott mozgás.

2022. nov. 17. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 NTBS ***** válasza:
Kevés kalória, sok mozgás.
2022. nov. 17. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
1300 kalória rettentően kevés.
2022. nov. 17. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!