Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha esose hideg szeles idoben...

Ha esose hideg szeles idoben bicajozok 2 orat, akkor fogok fogyni akkor is hasznos?

Figyelt kérdés
2022. nov. 23. 09:29
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
10%
Én amikor bringával járok, akkor a hasam kicsit mindig visszahúzódik, feszesebb lesz. Kb. napi másfél óra hetente néhányszor.
2022. nov. 23. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
57%

Nem, ha esőben biciklizel, az nem éget kalóriát. Ezeket a kérdéseket komoly szándékkal írjátok ki?

Fogyni akkor fogsz, ha az étrended által kalóriadeficitben vagy. Ezt a kalóriadeficitet támogathatod mozgással, például biciklizéssel. Na most szerinted mitől releváns biológiai szemponból, hogy esik-e az eső vagy sem? Fogadjunk, hogy a kalóriaszámolásról és a fogyás elméletéről nem sokat tudsz.

2022. nov. 23. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Most akkor hasznos, vagy nem ?
2022. nov. 23. 10:33
 4/12 anonim ***** válasza:
89%
De mire hasznos? Mozgásra, sportra, kardióra? Arra igen. Fogyásra? Arra nem, ha nem vagy a táplálkozásod által kalóriadeficitben, de ha abban vagy, akkor igen.
2022. nov. 23. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
87%

2: én kétszer is elolvastam, hogy mit is akar tkp. ... :-D


Mi köze az esőnek plusz szélnek a kalóriaégetéshez, fogyáshoz???

Vagy mi az, hogy "hasznos"...???

2022. nov. 23. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
76%

"Mi köze az esőnek plusz szélnek a kalóriaégetéshez, fogyáshoz???"


Gondolom az lehet mögötte az "elgondolás" (nem túl átgondolt), hogy esőben meg szélben nehezebb, meg több szenvedés bringázni. Mivel a fogyás = szenvedés, ezért több szenvedés = több fogyás. Tulképp logikus lenne, ha az alap gondolat helyes lenne. De szerintem még mindig ez van sokak fejében, hogy a fogyásért szenvedni kell (mint a szépségért), meg azkétaként kell élni, és minél rosszabb - annál jobb. :)

2022. nov. 23. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Nem, hanem az izzadas volt az elgondolas 🤣🤣🤣
2022. nov. 23. 12:06
 8/12 anonim ***** válasza:
83%

Ja hogy az izzadástól fogysz, hidegben pedig nem izzadsz annyira, ezért nem fogynál? Okos! Honnan tájékozódsz fogyás témakörben? Ugye nem femina.hu? Ha az izzadás egyenes arányosságban áll a fogyással, akkor hogyhogy élnek dagadt egyiptomiak? Pedig ott rohadt forróság van mindig, izzadnak keményen, hogy nem vékony mindenki? Mert csak a biciklizés közbeni izzadás számít?

Az izzadásnak köze nincs a fogyáshoz. Fogyni akkor fogsz, ha kalóriadeficitben vagy az étkezésed által. A legjobb, ha ezt a kalóriadeficitet mozgással is segíted (pl. bringázással). Szerintem olvasd el ezt a cikket, mert tévúton jársz:

[link]

2022. nov. 23. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
57%
A hideg szeles esős időben, ha a szarrá ázol és órákig kintmaradsz az esőben, kapsz egy jó kis tödőgyulladást magas lázzal, torokfájással, nyelni nem birsz, étvágyad sincs vagy két hétig, igaz, felkelni se birsz, de enni sem, tehát igen, a hideg szeles esős időben való kerékpározás, igen, fogyást okoz. Még az is lehet, hogy csontváz leszel (hacsak nem kérsz hamvasztást).
2022. nov. 23. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Ha esoben szelben, hidegben bicajozunk tehat mozgunk intenziven, lehet azert megis izzadunk kicsit... akkor is egetunk el kaloriat ? Tehat igy ertettem, hogy az is hasznos lehet :)
2022. nov. 23. 18:37
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!