Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mit csinálsz, ha késő este...

Mit csinálsz, ha késő este nagyon éhes vagy?

Figyelt kérdés

Nagyon komolyan gondolom, hogy most lefogyok. Már 6 kg lecsúszott, de még van 20. Ennek megfelelően -mivel nem 2 napos villámdiétáról van szó- igyekszem normálisan enni, este is. (bár ekkor többnyire gyümit vagy joghurtot.)

Szóval a kalóriamennyiség, amit a doki ajánlott, betartva, és nem nagyon szeretném túllépni.

De ilyenkorra már olyan éhes vagyok, hogy a szemem esik ki. Hiába iszom vizet, nem nagyon használ.

Ti mit csináltok ilyenkor, esztek vagy sem? Ha igen, mit?

Még aludni sem tudok...


2010. szept. 29. 21:38
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Este későn lehet például sovány túrót enni, vagy valamilyen más lassan felszívódó fehérjét. Mivel a fehérje zsírként nem tud raktározódni így a kalória ebben az esetben lényegtelen (szerintem amúgy is, de mindegy).
2010. szept. 29. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

általában ilyen éjfél körül mindig fel kell hoznom a hűtőből amit találok, mert mindig főznek valamit a tvben.

nem tudnék elaludni éhesen.

2010. szept. 29. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Most lehet, hogy én vagyok a hülye, de zöldségeket nem lehet enni ilyenkor, meg úgy általában akármikor?
2010. szept. 29. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

Nem vagy hülye, zöldséget tényleg ehetnék... Csak az nincs itthon. Általában csak annyit veszek, amennyit egy nap megeszek, különben azt tenném, amit a második hozzászóló, már üríteném is a hútőt.

Fogok majd valamit venni ilyen esetre. Eddig ilyen éhséget még nem éreztem, mióta fogyózok...

2010. szept. 29. 21:59
 5/15 anonim ***** válasza:
Vagy gyümölcsöt, vagy egy répát, karalábot eszek. Ha nincs itthon, vagy nem kívánom, akkor benézek a hűtőbe, és a kiszemelt kajából bekapok egy-két falatot. Nagyon ritkán engedek a csábításnak és eszek rendesen. De szerencsére ez valóban csak ritkán van.:)
2010. szept. 29. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
49%
Lefekvés előtt sovány túró kell,vagy tejsavó vízzel,nem gyümölcs=gyümölcscukor=ch.
2010. szept. 29. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Utolsó: mintha a falnak írnád, észre se veszi. Hajtja a saját igazát, hiába írod le a lényeget. Zöldséget gyümölcsöt este úgyvan, a fehérje meg minek is egy diétában. ;)
2010. szept. 29. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Heh:).A fehérjéről jut eszembe.Figyeld a kérdésem ucsó!

http://www.gyakorikerdesek.hu/fogyokurak__90-napos-dieta__10..

2010. szept. 29. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Jól nyomod, de az iróniát se értik a kérdezők, semmi értelme. :D
2010. szept. 29. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Ha nem tudsz aludni, legalább lesz időd elgondolkozni, milyen hülyeséget csinálsz. Egy adag párolt/főtt zöldségtől semmi bajod nem lenne, ha lenne a frigóban friss vagy mélyhűtött.
2010. szept. 30. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!