Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hol találok letölthető zsírége...

Hol találok letölthető zsírégető tornát?

Figyelt kérdés
2010. szept. 30. 10:53
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
0%
Otthon a lakásban akarsz zsírégető mozgást végezni??? Esélytelen, felejtsd el! A zsírégetéshez megfelelő pulzusszám kell (maximális pulzus 60-70 %-a), minimum 40 percen keresztül kell ezt tartani, amire otthon a négy fal között esélyed sincs. Inkább menj el aerobicozni, úszni, futni.
2010. szept. 30. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Szobabicikli, ellipszis tréner -ezekkel simán tudsz otthon dolgozni és hidd el, eléred velük a megfelelő pulzusszámot. De ismerek olyat, akinek futógépe is van otthon. Igaz, nem volt olcsó (100 ezer Ft körül vette), de nincs IDEJE elmenni edzőterembe, a gépet meg otthon a tv előtt is tudja használni, miközben a gyerekei már alszanak. Jah, és hidd el, hatásos! :)))
2010. szept. 30. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Első vagyok:

én mondjuk egy átlag lakásra gondoltam, nem egy háromszintes házra. Hová rakod ott a futógépet???? Mondjuk egy panelban.

2010. szept. 30. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Hova rakod a ruhaszárítót mondjuk egy panelban? Ne hülyéskedj már nem egészen 40négyzetméteren lakunk ketten és befért a futógép sőt még egy rudam is van tánchoz.
2010. szept. 30. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
na meg honnan tudod mekkora lakásban lakik a kérdező...
2010. szept. 30. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Kicsi a lakás, de nem is ez a lényeg:) Igazából nem értem, hogy miért nem lehet zsírégető tornát otthon végezni:)
2010. szept. 30. 13:24
 7/11 A kérdező kommentje:
Szóval a kérdésem még mindig ugyan az. Ha valaki tud ilyen oldalt, vagy tornát javasolni, segítsen:) köszönöm:)
2010. szept. 30. 13:25
 8/11 anonim ***** válasza:

lehet, max megunod, leülsz tévézni, gépezni hogy majd mindjárt folytatod.. úgy meg gondolom nem ér semmit az egész. xD

szerintem eleve zsírégető lenne az is ha egy órán keresztül egy helyben ugrálnál, ugróköteleznél, szóval ilyesmik amiktől elfáradsz, megizzadsz...

Youtube-on vannak ilyesmik, én pl ezeket - http://www.youtube.com/user/sparkpeople#p/a/2905BC7E65EF9A50.. - a videókat nézegettem hogy lehet jó.. aztán nem tudom.

2010. szept. 30. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
2010. szept. 30. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

első vagyok

max. gépekkel tudsz zsírt égetni, futópad, cardiógépek, ahogy az utánam szóló leírta

nekiállsz otthon ugrálni és feljön az alsó szomszéd, aztán mit csinálsz? meghívod egy cardio partyra? :)))

2010. szept. 30. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!