Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » A Pennybe járok minden reggel...

A Pennybe járok minden reggel és péksütit veszek. Esetleg valami más ötletetek van arra hogy valami egészségesebbet egyek ott?

Figyelt kérdés

2022. dec. 2. 14:37
1 2
 1/17 Kólauborkával ***** válasza:
75%
Kelj korábban, csinálj rántottát, tükörtojást.
2022. dec. 2. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
96%
Ne OTT reggelizz, hanem otthon. Pl. müzlit, zabkását, vagy akár hagyományos egyéb kajákat, mint pl. rántotta, bundáskenyér, vajas pirítós tejeskávéval, stb.
2022. dec. 2. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

Péksütivel tönkrevágod a beleidet hosszú távon. Csak akkor egyél ilyet, ha nagyon nincs más, vagy nincs időd ételt csinálni. De inkább legyen.

Amúgy jó reggeli a tojás akárhogy elkeszítve, a zabkása rendes zabpehelyből, nem a bolti előre kutyult ízesített porokra gondolok. Otthon elkészített szendvicskrém, pl. padlizsánkrém, ajvár, csirkehúskrém, kovászos kenyérrel.

2022. dec. 2. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
54%

Úgy érted hogy valami egeszsegesebbet egyél ONNAN? A penny nem étterem, ott enni nem lehet.

De amúgy vannak ott kulonfajta saláták zacskóban

2022. dec. 2. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
73%
Joghurt
2022. dec. 2. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
52%

A legjobb, ha magadnak készíted otthon. Előtte nap megveszed, össze dobod. Reggel csak megeszed.


Én régebben azt csináltam, hogy hét elején vettem egy csomag felvágottat meg sajtot, pár zsömlét ( ezt a héten többször is) , és bevittem, és megcsináltam gyorsan, ha épp volt idom.


De ha mindenképp sietős, akkor pl ivojoghurt , előre készített saláták… de este 5 percbe kerül egy rántotta pl :) és jobb a szervezetnek :)

2022. dec. 2. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
64%

Nem tudom, hogy a Pennyben van-e ilyen rendes kész saláta. Pl ilyesmi: [link]


Szóval igazából ha így egészséges kajáról beszélünk, akkor így a saláta az egyetlen, ami így az eszembe jut és boltban készen megveheted, VISZONT nem tudom, én reggelinek nem annyira akarnák salátát enni. Meg amúgy ezek a kész saláták elég drágák, nem éri meg árban, szóval napi szinten elég nagy pazarlás. Szerintem az a legjobb, ha otthon megcsinálod a kaját és max. eldobozolod magadnak és viszed magaddal suliba/munkába/bárhova.

2022. dec. 2. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
7%
Én pékségbe járok majd minden reggel, kakaós csigát szoktam venni, mégsem hízok el tőle, pedig évek óta azt veszem. Biztos hogy nem ennék joghurtot helyette, hát hülye azért nem vagyok.
2022. dec. 2. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

Felkelsz tíz perccel előbb és csinálsz otthon szenyát.


Abba azt teszel, amit szeretnél.

2022. dec. 2. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
80%

Egy zablása elkészítése mikróban: 5 perc

Pennyben venni vmi szart: 10 perc

2022. dec. 2. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!