Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Már most elkezdtem gondolkozni...

Már most elkezdtem gondolkozni, hogy tavaszra formába hozom magam. Hogyan kéne?

Figyelt kérdés

Remélem nem vagyok elkésve semmivel. Új hónap, így tök jó lenne elkezdeni. Étrendre, mozgásra gondoltam, egyedül az ebéd a tabu: menzás vagyok, mert nem érek haza, csak öt óra fele :S

16L


2010. szept. 30. 20:37
 1/5 anonim ***** válasza:
Minden napra tervet kell készíteni. Reggeli ebéd vacsora torna stb... és ezeket betartani. Az eredmény 100% os. Meg a hűtőre tegyél ki egy undorító kövér illető fényképét és nem fogod kinyitni.
2010. okt. 2. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha nincs lehetőséged normális étkezésre, akkor komoly eredményre ne számíts. Menzai kajával, meg otthoni mákos tésztával nem lehet elérni semmi érdemlegeset. Várj, amíg 18 leszel és dolgozol, lesz pénzed főzni!
2010. okt. 3. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

szerintem ha hazaérsz 5kor, akkor még 6 előtt megvacsorázol és később már nem eszel simán fogyhatsz.

Mondjuk este elmész fél-1 órát futni, bicajozni, aerobikozol valami dvdre és hatásos lesz.

Persze ha tényleg nem eszel már este és rendszeresen sokat mozogsz.

2010. okt. 3. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
köszönöm :)
2010. okt. 3. 10:28
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha csak az ebéd tűnik nehéz ügynek, attól még simán formába hozhatod magad, bár nem tudom, ez nálad mit jelent pontosat :). Reggelid legyen ch: szendvics sonkával, zöldségekkel, tízóraira vigyél 1-2 gyümölcsöt, ebéd ugye hézköznap a menzás kaja, de ott sem kötelező mindent megenned, pl. ha van sütemény, azt ne kérj, már ez is nagy dolog, többet egyél meg a húsból, zöldségekből, tésztás ételekből kevesebbet fogyassz el. Akkor uzsizz, mikor hazaérsz, tehát 5 felé, ha otthon van főtt étel és ez hús zöldségekkel, akkor egyél azt nyugodtan, vacsi pedig lefekvés előtt 2-3 órával legyen valami könnyű fehérje: joghurt, túró, tojás. Mivel nem tudok rólad semmilyen adatot, így nem mozgásra nehéz ajánlani valamit. Ha sok felesleged van, akkor kezdd napi sétával, aminek az időtartamát, majd a tempóját növeled fokozatosan, végül eljutsz a kocogáshoz. De ha kevesebbről van szó, fittebb vagy, akkor rögtön kezdheted futással, viszont ha eddig nem igen mozogtál, ne menj minden nap, inkább 3-4x egy héten. Remélem, segítettem. Ó és egyébként soha sem késő elkezdeni :).
2010. okt. 3. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!