Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » El vagyok keseredve, sosem...

El vagyok keseredve, sosem lesz már normális körméretem - mennyit fogyjak még?

Figyelt kérdés

120 kilóról indultam a fogyással, 3 év után most 69 kiló vagyok (170 centi, nő). Lassan csináltam, szüneteket tartottam, maradtam mindig egy bizonyos súlyon és utána csináltam tovább, szóval eddig szerintem rendben van. Sokat izmosodtam is, elég erős vagyok. Van még felesleg, de 5-6 kilónál semmiképp sem több, és a környezetem szerint "nehogy" fogyjak tovább (persze ők nem látnak ruha nélkül).


A lényeg, hogy azt hittem, ha már megközelítem a normális súlyt, akkor a centik/körméretek is arányosak lesznek a fogyással.

De még mindig brutálisan nagy számok járulnak ehhez.

Mellbőség: 96-97cm (alatta 80-81 cm)

Derékbőség: 74-75cm

Csípőbőség: 97-98cm

Comb: 59,5-60cm! (a derekamon kívül ez keserít el a legjobban)

Vádli: 36,5-37cm (na ez is durva)


Szóval tulajdonképpen az egész brutális, és nem sokat (1-2 centi mindenhol) változott mióta 75 kiló voltam.

Tehát ha ilyen tempóban mennek a centik, kb. még 20-25 kilót kellene fogynom, hogy normális méreteim legyenek, ennyit meg nem akarok.


Viszont ha csak a tervezett 5-6 kilót adom még le, még úgy is egy debella maradok.


Akkor tényleg inkább még 10-15 kilót célozzak, ha nem is 20-25-öt, hátha úgy jobb lesz?


2022. dec. 12. 13:32
1 2 3
 21/22 xp ali ***** válasza:
Még kicsit fogyj, ahogy írták, de ne centire menj. 60 alá kéne menni, de ez a legnehezebb, az utsó 5-10. Am gratulálok, eddig szép munka
2022. dec. 25. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
170 centivel nem kell 60 alá menni. Normális vagy??
2022. dec. 25. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!