Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » El vagyok keseredve, sosem...

El vagyok keseredve, sosem lesz már normális körméretem - mennyit fogyjak még?

Figyelt kérdés

120 kilóról indultam a fogyással, 3 év után most 69 kiló vagyok (170 centi, nő). Lassan csináltam, szüneteket tartottam, maradtam mindig egy bizonyos súlyon és utána csináltam tovább, szóval eddig szerintem rendben van. Sokat izmosodtam is, elég erős vagyok. Van még felesleg, de 5-6 kilónál semmiképp sem több, és a környezetem szerint "nehogy" fogyjak tovább (persze ők nem látnak ruha nélkül).


A lényeg, hogy azt hittem, ha már megközelítem a normális súlyt, akkor a centik/körméretek is arányosak lesznek a fogyással.

De még mindig brutálisan nagy számok járulnak ehhez.

Mellbőség: 96-97cm (alatta 80-81 cm)

Derékbőség: 74-75cm

Csípőbőség: 97-98cm

Comb: 59,5-60cm! (a derekamon kívül ez keserít el a legjobban)

Vádli: 36,5-37cm (na ez is durva)


Szóval tulajdonképpen az egész brutális, és nem sokat (1-2 centi mindenhol) változott mióta 75 kiló voltam.

Tehát ha ilyen tempóban mennek a centik, kb. még 20-25 kilót kellene fogynom, hogy normális méreteim legyenek, ennyit meg nem akarok.


Viszont ha csak a tervezett 5-6 kilót adom még le, még úgy is egy debella maradok.


Akkor tényleg inkább még 10-15 kilót célozzak, ha nem is 20-25-öt, hátha úgy jobb lesz?


2022. dec. 12. 13:32
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
87%

Még egy tizest.


15-öt ne. Én 169/54 vagyok, és oké, erős vagyok, edzett, de amikor pl beteg leszek vagy véletlen diétahibázok, akkor már a kórosan alacsony tartományba fogyok, ami nem oké.

2022. dec. 12. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%

Lemértem már magam, nem tudom mi a problémád, csinos vagyok mell 96, alatta 84, derék 83, csípő 94, comb 52, vádli 33 mióta nem sportolok semmit, 55 kiló vagyok. Te sem nézhetsz ki olyan szörnyen, ahogy magad látod, homokóra, körte alkatod lehet a leírtak alapjan :) a körte alkat fenék comb vádli vastagabb, ha nagyon lefogysz még akkor is az marad a méretben nagyobb.

Egészségtelen mértékben semmiképp se fogyj, ha neked ez még nem felel meg, sportolj valamit, ami feszesíti a lábakat, máris másképp fogod látni magad.

2022. dec. 12. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%

A centiket meg felejtsd el, az tök random, testalkattól is függ.


Nekem fiús az alkatom, a büdös életben nem lesz 90-60-90-es méretem.


55 kilósan néztem, 84-80-92 - az arányok.

2022. dec. 12. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%
Na az lemaradt, hogy látványos derekam sosem volt, elég soványan kezdtem a pályafutásom a akkor sem.
2022. dec. 12. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
50%

Nagyon gratulálok neked, ez csodálatos teljesítmény!!!

50f

2022. dec. 12. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
54%
2022. dec. 12. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
34%
Te beteg vagy, egyél normálisan.
2022. dec. 12. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
72%

Abszolút rendben vannak a centijeid, a probléma valószínűleg a nem reális céloddal van. A legtöbb női ismerősömnek, akik velem együtt sportolnak és olyan magasak, mint te, a derekuk akörül van, mint neked. Csak nekünk 160 centi alatti kis minonoknak van 60 centi körüli derekunk, aki magasabb nálunk, annak inkább 70-75 cm körül (és teszem hozzá, mi elég sportosak vagyunk, sokunknak már közel kocka hasa van, jól definiált válla, combja, szóval bőven az átlag felett, ami 5+ év aktív sportolás, és tudatos étkezés eredménye). A combod pedig alig vastagabb, mint nekem, és szerintem semmi gond ezzel a mérettel. Az összetétel más kérdés, ha túl zsírosnak, formátlannak érzed, akkor erősíts rá.

Szóval én összességében inkább izomépítést javasolnék valami sporttal, amit élvezel, nem további fogyást. De ha még szeretnél, akkor szerintem az 5-6 kiló reális, a -10 kg már alkatodtól, izom mennyiségedtől függően lehet túl sok.

Összességében szerintem túl szigorú vagy magaddal, és olyan célokat akarsz elérni, ami nem lehetséges egészséges keretek között.

2022. dec. 12. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
0%
Kocka has 😂
2022. dec. 12. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
31%
#9 ha annyira meglep, hogy ilyen létezik, akkor javaslom a google keresőjét 🤷🏼‍♀️
2022. dec. 12. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!