Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ez miért olyan hihetetlen...

Ez miért olyan hihetetlen egyesek számára? Ráadásul segíteni akartam csak.

Figyelt kérdés

Szóval ha megemlítem, hogy havi 7kg-ot fogyok, akkor egyből kérdezik, hogy hogyan sikerül (kezd. 115kg, aug vége: 108kg, szept vége: 102kg), de ha leírom a következőket, már mindenki magasról lesz*r:

- Koplalás melletti sporttal kezdtem

- Napi max 3 étkezés

- Ebből a délelőtti 2-3 zsömle (paprikával...)

- Max. fél litert iszok naponta

- Este általában gyümölcsöt eszek (sok benne a cukor..:P)

- Főtt étel ritkán van kínálaton

- Nem féltem biciklire szállni, és tekerni ameddig csak tudok (MINDEN NAP)

- Este 6 után is eszek, sőt 10 után is néha

- Még nem lóg a bőröm


2010. okt. 1. 21:08
1 2
 1/19 anonim válasza:
100%
az étrend tök rossz..:S
2010. okt. 1. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%

Max. fél liter naponta??? Az igen, csoda, hogy még élsz.

Tudod, én inkább egészségesen fogyok, de keveset, minthogy haza vágjam a szervezetem, sovány legyek, aztán ki tudja milyen probléma merül majd fel, mert kínoztam magam.

2010. okt. 1. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:

És? Mi ez a duma? Nem hullik mindenki ölébe minden napra rántott hal és sült csirkehús.

Eddig mi nem egészséges? Nem vagyok fáradt, napi 30km biciklizés is megy emellett az étrend mellett, a bőröm meg lassú tempóban húzódik vissza.

2010. okt. 1. 21:20
 4/19 A kérdező kommentje:
Aki fogyni akar, annak a kedvét is elveszik a sok szarral, "ami nélkül nem fog sikerülni". Legyen az én példám, hogy nem lehetetlen így sem.
2010. okt. 1. 21:21
 5/19 anonim ***** válasza:
77%
Most nem tudom, gratuláljak-e az eredményeidhez... xd Marha jó fogyókúra, csak meg fogsz dögleni. :D:D:D De te tudod :D:D:D
2010. okt. 1. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%

Azért fogysz mert koplalsz... egy 100+-os embernek rettentő kevés ez a kaja... Senki nem mondta, hogy csak főtt étellel lehet fogyni, de a zsemlét lecserélhetnéd valami másra.. ha mást nem magvas zsemlére... Az este 6 utáni kajálással nincs gond... senkit nem érdekel, ha 10 után eszel, csupán annyi ennek a dolognak a lényege, hogy lefekvés előtt 4 órával már nem kéne enni. Fél liter rettentő kevés... csak a suliba 2 liter teát viszek és 6-7 óra alatt simán el is fogy... Az esti gyümölcsevéssel pedig hagyj fel, a legtöbb gyümölcs tele van fruktózzal, ami mint tudjuk gyümölcsCUKOR, ami lefekvés előtt megint nem díjazandó... inkább akkor egyél este paprikát... Miért nem eszel valami fehérjét is? Elárulom, hogy heti 1 kg a normális tempó, aki ennél többet fogy, az már csak izomból megy mivel a szervezet azt hasznosítja elsődlegesen mert lényegesen egyszerűbb mozgósítani, mint a zsírt... Ha napi 30 km-t tekersz azzal semmi gond... aerob mozgásforma... teljesen jól csinálod, csak monoton legyen az a 30 km... Amit én javasolnék azt leírtam fentebb, ha megfogadod a te dolgod, ha nem akkor így jártál... 17/F 105 kg 20 kg fogyás után...

Lehet ugatni, hogy fiatal vagyok, ne pofázzak bele, de ha egy kicsit utána olvas az ember már sokkal többet meg tud és rájön mennyi mindent rosszul csinál... érdekel az anatómia és az emberi test működése és így lényegesen többet tudok a szervezetről, mint az átlag ember... Ha csak egy kicsit is többet akarsz tudni, akkor: [link] Itt mindent megtalálsz, amire szükséged lehet...

2010. okt. 1. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim válasza:
45%
senki nem az állította h lehetetlen.. sőt lehetséges, de fél liter víz helyett inkább igyál 3 litert. a víz nem hizlal, fontos, egészséges. a szendvicset cseréld le rendes főtt ebédre. és este meg épp hogy nem szabadna enni.. este 7 után már ne egyél.ha ezeket betartod, kb kétszer hamarabb lefogysz:)
2010. okt. 1. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim válasza:
75%
Én megértem, hogy nem tudsz minden nap mindneféle egészséges kajákat tömködni magadba, ez nem is baj, ha te ennyit eszel, én nem bánom. De aha csak ennyit iszol, ilyen mozgás mellett, akkor biz' isten ki fogsz száradni...
2010. okt. 1. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
Vizet minimum 2 litert kell inni! Mozgással rengeteg vizet veszítesz (párologtatással=izzadás hűti a szervezeted magát)...
2010. okt. 1. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy fogytál 7 kilót, de ne örülj neki annyira, mert ilyen étrenddel biztos, hogy veszítettél az izomzatodból is. Fél liter vízre nem mondok semmit olvass utána mit okoz a kevés folyadékbevitel...

Zsömle egyáltalán nem fér bele a diétába, gyümölcs so so, de amelyiknek magas a cukortartalma olyat inkább nem kéne. Az, hogy annyit tekersz amennyit csak tudsz megint nem a legjobb, mert kb. 1 óra után már izmot is bontasz, és gondolom te elsősorban zsírt szeretnél veszíteni nem pedig izmot. Abban igazad van, hogy ez az este 6 után nem eszünk semmit dolog hülyeség... lehet enni soványtúrót, csirkét zöldséggel, tonhalat stb... gyümölcs rossz estére.

Kb. heti 1 kg-ot lehet zsírból fogyni szóval, ha rólad ennél több megy le biztosan van benne izomveszteség is és ezt az étrended is igazolja, mert nagyon keveset eszel.

2010. okt. 1. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!