Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mit mozogjak, és mennyi ideig...

Mit mozogjak, és mennyi ideig csináljam, milyen gyakran?

Figyelt kérdés

120 kg vagyok.

Le akarok fogyni.

(nincs semmilyen betegségem)

Légyszíves csak a kérdésemre válaszoljatok..


2010. okt. 2. 19:15
 1/4 anonim ***** válasza:
Centit nem írtál, se nemet, így nehezebb. De mivel elég sok feleslegről lehet így szó, így kezdetben csak a sétát ajánlom. Attól is függ mennyit bírsz. Napi 1 óra jó lenne, ha összejönne, de ha nem megy, nem gond, kezd fél órával, aztán fokozatosan növeld. Ha már megy az 1 óra, akkor a tempót kezd el növelni. Mire ide eljutsz, addigra leadsz jó pár kgt, feltéve, ha az étkezésed megfelelő, s a gyors tempós sétát heti 3x át fogod tudni váltani kocogássá (vagy ha még rögtön nem is tudsz fél órát-órát lekocogni, akkor próbáld majd ki az első 5 kilóméterem edzéstervet, nagyon hatékony). Megint idővel már a gyakoriságot is fogod tudni növelni. Azért ezt ajánlom, mert szerintem a futás, illetve a kocogás az egyik leghatékonyabb mozgási forma, de bármit is választasz, mindenhol a fokozatosság a lényeg. De biciklizhetsz is, ha azt jobban szereted. Biztos fognak tornákat is ajánlani, ha szereted, csinálhatod, de szerintem kevésbé hatékony, ráadásul lehetnek benne olyan részek, amik nem mennek olyan jól, ez elkeseríthető lehet. Legalábbis én így voltam vele. Remélem, tudtam segíteni.
2010. okt. 2. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha 2 méteres férfi vagy,akkor lehetsz pankrátor és még fogynod sem kell.Egy átlagos pankrátor mérete 195centi 125kiló.
2010. okt. 2. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Elsőnek köszi.

Második: igen, ennek óriási esélye van.

160 cm vagyok

2010. okt. 2. 20:47
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem írtad,még csak utalást sem tettél,se nemre se magasságra,uh találgatnom kellett,én erre gondoltam:).2.voltam
2010. okt. 2. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!