Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » én sokat ettem-e ma?

én sokat ettem-e ma?

Figyelt kérdés

2 szelet pirítós (toast méretű)

2 tükörtojás

1 citromos joghurt

1 hamlet

1 cső főtt kukorica

5 koktélparadicsom,jégsaláta levél

3 db keménycukorka


:(


2010. okt. 3. 11:36
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem sokat, hanem rosszat. Lényegében nem adtál semmi táplálót a szervezetednek, ezzel koplalsz lényegében. Kalóriában is 1000 alatt vagy, ami kevés...

Délután egyél valami csirkemellet zöldséggel, este meg egy-két almát.

2010. okt. 3. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Tudod mit!:)HA fogyni akarsz,akkor MOZOGNI KELL B+!

És rendszeresen táplálkozni és nem otthon mereszteni a kis seggedet,mert ez nem fogyás ez koplalás és jól mondta az első 1000 kalória alatt vagy.MOZGÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁS!Jó a séta is,csak mozogj!

2010. okt. 3. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
35%
A pirítóssal nem lenne baj, ha magába etted volna, és a tükörtojással sem lenne baj, ha azt is magába etted volna.
2010. okt. 3. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
26%

Ez kevés reggelinek.Egyél egy kis töltött pulykamellet (4 szelet) sült krumplit (3 adag) és ne egyél salátát mert az hízlal. Vacsorára 2 nagy karaj zsíros kenyeret hagymával.


Este még nasizz egy kicsit (csipsz csoki)

2010. okt. 3. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!