Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Sokat ettem ma? Vagy hány...

Sokat ettem ma? Vagy hány kalóriát? 14/L

Figyelt kérdés

szerintetek ez sok ?

reggeli : egy tejeskávé kb 60 kcal + 3 pizzás abonet és arra egy kis sajt ami max 50 kcal volt

ebéd: 1 tányér székelykáposzta + 1 alma

a székelykáposzta: savanyúkáposzából és kacsaszívből ( nem zsirosból )meg 1 kis paradicsomból áll


2011. okt. 6. 14:42
 1/9 anonim ***** válasza:
ez nem sok! remélem eszel még ma valamit.
2011. okt. 6. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Egy 14 évesnek ez tragikusan kevés. Nagy baj lehet belőle.
2011. okt. 6. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

174 cm vagyok és 54 kg még így sem sok ?

amugy ma egy almát terveztem még enni

2011. okt. 6. 14:53
 4/9 anonim ***** válasza:

Érdekes a fiatal lányok nagyon szeretnek ezen problémázni.

Szeretnélek megnyugtatni hogy nem fogsz csak úgy pikk-pakk elhízni. Valószínűleg a genetikád és az életviteled miatt kb ugyanennyi kaját és kalóriát ettél 1hónapja is meg egy éve amikor ez az egész kalóriásdi még nem érdekelt. A szervezetünk naggyából tudja hogy nekünk mi a jó.

Ha valaki annyira könnyen hízik, és valamiért nagyobb az étvágya a kelleténél akkor az már gyerekkorában is kövér.

Persze aki gyerekkorában sovány az is el tud hízni. De ehhez drasztikus változások kellenek pl rá kattanni a gyorskajára, vagy a korábbi intenzív sportolást teljesen abbahagyni.

2011. okt. 6. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
azt hiszem nem vagyok kövér mert rendszeresen sportolok meg sportosztályba is járok csak azért érdekelt a mai mert ma nem volt suli és edzésem sincs ezért nem sportoltam ://+ lemenni futni sem tudok mert a belvárosban lakok.
2011. okt. 6. 15:03
 6/9 anonim ***** válasza:

belvárosban nincs park? vagy mi?

alig ettél valamit, pedig a súlyod meg a normális alsó tartományában van + rendszeresen sportolsz, tehát vannak izmaid is....nem értem ezeket a mai gyerekeket


amúgy lehet számolni

kcal.hu

[link]

2011. okt. 6. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

én a 161cm-el voltam 54kg,és vékony voltam,ugyhogy

légyszi inkább ne fogyózz tovább,mert nagyon csúnya leszel!!

2011. okt. 6. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ha rendszeresen sportolsz nincs szükséged ilyen brutális fogyókúrára, mert brutálisan kevés amit ettél egész nap. Rendszeres sport mellé rendesen eszel egészséges ételeket, nagyon szép sportos csinos külsőd lesz, ne akarj gebe lenni mert az a srácoknak se jön be mindenki a szép nőies formákat szereti.
2011. okt. 6. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nektek, 13-16 éves lányoknak, az a rohadt nagy bajotok van, hogy jó dolgotokban nem tudjátok már min problémázzatok.
2011. nov. 5. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!