Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Dagadt vagyok szerintetek?

Dagadt vagyok szerintetek?

Figyelt kérdés
17 éves fiú vagyok, 175-176 cm magas és 73,15 kiló, ez túlsúly szerintetek? több mint 10 kilóval voltam súlyosabb de még mindig dagadtnak érzem/látom magam, szerintetek a magasságom és koromban ennyi kiló normális, vagy még mindig túlsúlyos vagyok?

2023. jan. 18. 17:50
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Magasság mínusz száz alatt vagy, tehát már jó az. Gratulálok a fogyáshoz. Megtippelem, hogy osztálytársaid között rengeteg a cingár, vézna gyerek, akik lefelé rontják a statisztikát, és te ahhoz viszonyítva mondhatni nehéz vagy, de ne őket akard behozni, lassan itt lenne az ideje, hogy ők is megerősödjenek. Lehet, van még egy picike hasad, és? Az a normális az embernél, nem az, hogy mesterségesen kockákra hajt. De eddzél, ha formálódni akarsz. Korábban se voltál dagadt, kövér, elhízott, mert azoknak nem 10, hanem 20-30-40 kiló feleslegük van, és nem a pulóver alatt megbúvó titkos úszógumin aggódnak, hanem úgy néznek ki, mint egy hordó. Érted a különbséget, nem?
2023. jan. 19. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Ha TE dagadtnak érzed/látod magad, akkor változtathatsz, MAGADÉRT. Én 171 cm-vel 47 kg-val rosszul éreztem magam és "lefogytam" 44-45 kg-ra, semmi bajom nem volt, ugyanúgy ettem mint előtte, csak elkezftem sportolni. Nekem megérte, mert jobban érzem magam a bőrömben és megláttam azt, hogy képes vagyok változtatni magamon, ha van elég akaraterőm. Szóval bármi is lenne a célod mostantól, sok kitartást!
2023. jan. 20. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!