Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mikor fog látszani a változás?...

Mikor fog látszani a változás? Többi lent.

Figyelt kérdés
Heti 3 szor járok konditerembe(Hétfő,szerda, péntek).Főleg futni szoktam,mert van rajtam egy kis felesleg. Az elején 15-20 percet a végén pedig csak egy keveset. Szoktam mellre és vállra is edzeni. Valamennyit bicepszre, tricepszre és alkalra is szoktam (Tudom hogy attól nem fogyok de izmot is szeretnék építeni valamennyit). Ha valamit rosszul csonálok akkor mondjátok, hogy mit kéne csinálnom vagy , hogy ti mit ajánlanátok.

2023. jan. 28. 15:02
 1/2 anonim válasza:
Az elején max. 5-10 percet fuss bemelegítő jelleggel mert a súlyzós edzéstől veszed el feleslegesen az energiát. A végén, ha marad szufla, lehet futni. Súlyzós gyakorlatot az egész testre végezni kell, nem csak bizonyos izomcsoportokra. Ez nem csak esztétikai dolog, de később probléma is lehet belőle, ha egy izomcsoport lemarad a másikhoz képest. Nem kell túlbonyolítani, alapgyakorlatok (guggolás, felhúzás, evezés, vállból nyomás, fekvenyomás (vagy ehhez hasonlók, de mindenképp legyen egy horizontális és egy vertikális húzó és nyomó gyakorlat is), az elején főleg felesleges izolálgatni. Hogy mikor fog látszani alkati kérdés, illetve azt se tudni férfi vagy nő vagy-e, illetve futhatsz te ha kalória szufficitben eszel, egy dekát se fogsz fogyni, izom attól ugyan jöhet még, de nyilván nem az a cél hogy csak vastagodj.
2023. jan. 28. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
66%
Ha nem számolod a kalóriákat, akkor jó eséllyel soha nem fog látszani az eredmény. Mármint ha az eredmény a fogyás lenne.
2023. jan. 28. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!