Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 9 napja fogyókúrázok, átlag...

9 napja fogyókúrázok, átlag 1500 kalóriát eszem, ch 100 g alatt átlagban naponta, mégis se cm-ben, se látványban nem látszik semmi változás. Kg-ban igen, de az gondolom csak víz.168 cm/65 kg, nő vagyok. Kb mikor fog látszani?

Figyelt kérdés
2017. febr. 22. 02:32
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Mar egesz 9 napja?


Wáó.


Figyi, majd gyere vissza 2 honap mulva aztan beszelunk.

2017. febr. 22. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
18%
nekem csak akkor indul meg ha 1000 kcal körül eszek vagy alatta.
2017. febr. 22. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
0%
Kalória 500, mozgás min. napi 5 km közepes intenzitású bringázásnak megfelelő, de helyette lehetőség szerint minden izmot átmozgató, ch max 20 g. Esetleg dupla mozgásnál lehet 1000 kcal, de a 20 g max az fix.
2017. febr. 22. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Utolsó!Remélem csak vicc vagy irónia volt,mert,ha komolyan gondoltad,akkor veled gondok vannak...
2017. febr. 22. 08:32
 5/13 A kérdező kommentje:

#1:Na jó,igazad van valószínűleg. :D

2#;Úgy,hogy nem mozogsz?Megkérdezhetem hány kg vagy és hány cm,hogy csak ilyen kevés kalóriától tudsz fogyni?

2017. febr. 22. 08:33
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

9 nap után ne várj csodát..

ha már kg-ban látszik előbb utóbb majd lesz változás cm-ben is..

2017. febr. 22. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim válasza:
0%
1500 kcal egy picit sok próbálj 1200at tartani tudom hogy nehéz de nekem így ment le 5kg 1 hónap alatt, aztán próbálj nem visszaállni az eredetire mert visszakúsznak a kilók. A súlyod nem biztos hogy gond ne az alapján ítélj ha izmos vagy akkor nehezebb vagy és akkor normális ez a súly, ha zsíros vagy ezzel a súly kicsit sok. Szerintem a mozgásra fektess nagyobb hangsúlyt edzés után pedig ne ürítsd ki a hűtőt csak igyál egy kis gyümölcslevet esetleg egyél egy joghurtot.
2017. febr. 22. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:
0%
A centikhez edzened is kell.
2017. febr. 22. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
62%

Esetleg leírnád, miből áll pontosan az étrend? :)


Mert azt fontos tudni, hogy ez a "mindegy mit eszel, csak legyél kalória deficitben és fogy" elmélet, ami az emberek fejében él, nem feltétlenül állja meg a helyét mindenkinél. Vegyük, hogy valaki megeszik egy adag zabpehelyhet, (összetett szénhidrát), vagy megeszik egy péksüteményt (egyszerű szénhidrát). Tegyük fel, hogy egyforma kalória értékkel bírnak. Míg az első nem, addig a második felviszi az inzulinszintet, ami hátráltatja a zsírégetést. Így, bár a kalóriadeficit megvan, fogyás mégsincs, vagy kisebb mértékű. Reggel a legrosszabb az inzulinrezisztencia, ezért reggel kerülni kell a túlzott szénhidrát fogyasztását.


A másik, hogy a makró tápanyagok összetétele fontosabb, mint a bevitt kalória. Ha kevés a fehérje, akkor nő az izomvesztés veszélye. Fontos a zsírok fogyasztása is. Fehérje 2 g/ testsúly kilogramm, ch 2-3 g/tskg (ezt ki kell tapasztalni, egyénenként változó, kinek mi működik) és 1 g/tskg zsír.


A mozgás fontos, nem csak mert segít kalóriadeficitbe kerülni, hanem mert a szervezet érzi, hogy az izmokat használják, szükség van rájuk, és kevésbé bontja le őket (ha rendben van a diéta). Persze, lehet fogyni mozgás nélkül is, de a mozogni jó. :)


Amúgy kevés idő telt még el, ha minden rendben van is, sokaknál 2-4 hét mire beindul, a látható eredményhez még több idő kell. Ja, és mindegy mit mondanak itt, heti több mint egy kiló fogyásnál már borítékolható az izomvesztés, ezért annál több ne is legyen a cél. Sok sikert! :)

2017. febr. 22. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
52%
Ide nem írom le a saját étrendem, de ha tovabbi segítség kell, írj privátot. :)
2017. febr. 22. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!