Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Lehetséges, hogy alapból,...

Lehetséges, hogy alapból, zsír nélkül is 100 cm legyen a csípőbőségem?

Figyelt kérdés
Barátnőmmel ma beszélgettünk erről az egész testalkat témáról, és végül kíváncsiságból megmértem, aztán rákerestem, és elvileg ez nagyon sok, az átlag 88.5 cm (a google szerint). Csakhogy ha oldalt benyomom a csípőmnél a bőrt akkor érzem hogy szinte sememmyi zsír nincs ott, csak a csont. A fenekem meg kb nem létezik, elég lapos, szóval nem hiszem hogy az dobná meg. Lehetséges az, hogy egyszerűen széles a csípőm? Vagy ezek alapján rosszul gondolom és igenis nagy a fenekem? Vagy mindkettő? 🤔

2023. jan. 29. 13:34
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, hol átlagos a 88,5, talán Kínában, de Magyarországon biztosan nem. A 90-60-90 (mell-derék-csípő) arányt szokták ideális homokóra/modell alkatnak tekinteni, így a 100 centi bőven benne van a normális tartományban (ha ez a tartomány létezik egyáltalán...), pláne, ha nemigen van zsír a csípődön. Ne foglalkozz a számokkal, az nem számít. A széles csípőcsont pedig nagyon jól tud kinézni, sokaknak nagyon jól áll.
2023. jan. 29. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Előző vagyok, most mértem meg a csípőmet, 94 cm. Átlagos testalkatú 58 kilós, 167 centis vagyok, 17 éves. Ettől nem áll messze a te 100 centid, és talán jobban is áll neked, ne aggódj miatta.

:)

2023. jan. 29. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen normális a 100cm. Bizonyos testalkatoknál főleg. Pl homokóra, amikor a csípő és a mell hangsúlyos közel azonos, vagy azonos mértékben, vagy a körte alkat vékony derékkal, szélesebb csípővel. Ilyenkor a mell kisebb, kevésbé hangsúlyos mint a homokóra alkatnál.

A klasszik homokóra de inkább vékony modellalkat 90-60-90. Ehhez képest Mindenhol plusz 10-15cm teljesen normális.

Én homokóra alkatú vagyok, normál, egészséges súllyal. 98/70/100 az arányaim. 175cm /67kg vagyok.

Sokan szomorúak ha széles a csípőjük de nem értem miért. Szerintem sokkal jobb nőiesen kerekdednek lenni a megfelelő helyeken. Én szeretem hogy ilyen vagyok.

A tesóm pl körte alkat, 179cm, 58kg és neki is 100cm a csípője, de a mellei sokkal kisebbek. Semmi felesleg nincs rajta.

Szóval na, ez testalkat kérdése. Az átlag meg egy olyan érték ami eléggé torzíthat. Lásd átlagfizetés amit felhúz a politikusok többmillás fizuja, míg az emberek többsége hónapról hónapra vegetál. És Az 5 és az 1 átlaga is 3.

2023. jan. 29. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Rákerestem én is a Google-ben, úgy ad választ, hogy forrást sem mellékel hozzá; így nem tudni hol mérték, hány fővel, milyen magas lányokon. Simán lehet, hogy modellekre vonatkozó adat.

Ha a találatok között is olvasgatsz, rögtön előjönnek a 97-105-ös adatok.


Egyébként nincs átlag ember, a saját testedhez, alkatodhoz, kell viszonyítanod.

2023. jan. 29. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!