Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Kinek vált be a regenor,...

Kinek vált be a regenor, illetve a biocom?

Figyelt kérdés

Sokan mondják hogy a biocom termékek jók.

Ha valakinek van tapasztalata például arról a mosógolyórol, regenorról vagy a többi termékről, kérem írja meg.

Jó lenne ha nem biocomos írná, mert nem az a lényeg,hogy rám tukmálja, hanem tapasztalatokra vagyok kíváncsi.

Köszönöm.



2022. szept. 24. 09:09
 1/9 anonim ***** válasza:
81%

Ajandekba kaptam biocomos grapefruit cseppet, elhasznalgattam, de persze nem gondolom olyan csodaszernek, mint ahogy hirdetik. Igazabol nem tudom volt-e hatasa, nem lettem akkoriban beteg, de en amugyse szoktam surun az lenni.


Egy biztos, a kisbabamnak nem adnam, nem kennem vele a szajat, boret, azert ezt picit tulzasnak erzem, hogy csecsemokortol reklamozzak fogzas, hasfajas, szekrekedes, ekcema, koszmo, minden ellen :D


Mondjuk fogyni tutira nem fogsz tole, ha erre hasznalnad, kiveve, ha mellette sportolsz es deficitben vagy. De akkor meg nem kell csepp es semmi mas se :)


Regenor ugyanez, parasztvakitas.

2022. szept. 24. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
84%

Regenor szóra keress rá itt a gyakorin. Tele van olyan kerdessel hogy 'mit csinaljak ha tonkretette a gyomromat', 'miert nem hasznal', miert faj tole a fejem es hasonlok.

Egyik se jo. Ezek egyszerusitett draga dolgok amik nem mukodnek ea amint abbahagyod, azt a 0ar dekat amit leadsz, vissza is hizod.


Tudatos etkezes kell, kevesebb etelbevitel stb

2022. szept. 24. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
93%
2. 👍👍 nincs csodaszer, oda kell figyelni a táplálk9zasra.
2022. szept. 24. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
87%
Grapefruit cseppek bármilyen gyártótól átverések! Kezdik azzal, hogy már évezredek óta használják, milyen kitűnő eredménnyel, mindenre jó; közben meg még háromszáz éve sincs, hogy egy ültetvényen véletlen hibridizációval kialakult, s azóta is nagyban változtatják, radioaktív-sugárzással is nemesítik. Arról pedig véletlenül sem ejtenek szót, hogy sok gyógyszerrel van kölcsönhatása, így veszélyes is lehet a fogyasztása, jól kell időzíteni.
2022. szept. 24. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
100%
Rakás szar
2022. szept. 24. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
81%
Regenort a szomszédom csinálta. Egy hónap alatt 12kg-ot dobott le, nagyon csinos lett kb még 2 hétig. Utána a tripláját visszahízta, mert tönkretette a szervezetét. A mai napig küzd a kilók ellen, de a regenort messziről kerüli
2022. szept. 24. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
96%
A regenor mellé elő van írva egy olyan táplálkozás, amit ha betartasz, akkor nincs semmi szükség a regenorra.
2022. szept. 24. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
7: frappáns és igaz! :-)
2022. szept. 24. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nekem egyik ismerősöm csinálta a regenort. Sikerült sokat fogyni, de végül abba hagyta mert nagyon sok mindent nem élhetett miatta, nem tudott változatosan étkezni.
2022. szept. 27. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!