Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan lehet gyorsabban fogyni?

Hogyan lehet gyorsabban fogyni?

Figyelt kérdés

Tudom hogy kevesebbet kell enni meg ilyenek de van olyan amit ha például konditerembe csinálok akkor kicsit gyorsabb lehet fogyni? Pl.:futás

Köszi a válaszokat!


2023. jan. 31. 17:59
 1/8 anonim válasza:
Étrend+Mozgás egybekötve.
2023. jan. 31. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

A gyorsan lefogyni akarás hátránya, hogy nagyon nagy kalóriadeficit kell, ami egyrészt egészségtelen, másrészt nagyon nehéz tartani, ezért nem szokott sikerülni.

A legtöbben sok év, akár évtized hízás után, hetek alatt akarnak lefogyni. Miért?

2023. jan. 31. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Tudom, rosszul fogalmaztam meg. Nem az lenne a lényeg hogy minnél gyorsabban hanem csak hogy mivel lehet rásegíteni vagy nem tudom hogy mondjam. De köszi a válaszokat.
2023. febr. 1. 20:48
 4/8 anonim ***** válasza:
Nincs különösebb titok. Több kalóriát kell felhasználnod, mint amit megeszel. Legyél tartósan 4-600 kcal mínuszban.
2023. febr. 1. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm
2023. febr. 2. 06:59
 6/8 Bálint6969 válasza:
Hogy kapj választ is a kérdésedre főleg az aerob edzések és cardio. Hogy érthető legyen magas ismétlésszámúak vagy olyanok amik dinamikus mozgáskultúrával rendelkeznek. Ha fogyni szeretnél spinning, futás, crossfit esetleg. De mindenfajta edzés segíthet, viszont pl a testépítő edzések nem kifejezetten a fogyásra vannak kihegyezve így- bár segítenek- nem olyan hatékonyak erre a célra mint pl a hosszútáv futás
2023. aug. 22. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Bálinkám!

Ezzel nem kapott valós segítséget, inkább félrevezető lehet. Ugyanis a kalóriadeficit a lényeg. Abban igazad van, hogy a testépítő edzés kevesebb kalóriát használ, mint pl a futás, de ha időben többet edz, akkor ugyanazt az eredményt éri el.

2023. aug. 22. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Bálint6969 válasza:
Igen persze, a kalóriadeficit kell a fogyáshoz de itt most kifejezetten az edzésfajtákról volt szó. És igen ha több időt fordít súlyzós edzésre az is fogyaszt, de a kérdés az volt mi a gyorsabb, legalábbis én így értelmeztem
2023. aug. 23. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!