Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Lehet gyorsabban fogyni mint...

Lehet gyorsabban fogyni mint hizni?

Figyelt kérdés

Ezt a kerdest ugy ertem, hogy oktobertol havonta 2 kilot hiztam, tobbet ettem es nagyon keveset mozogtam vagy egyaltalan nem mozogtam... es akkor oktoberben voltam 60 kilo es most 72 vagyok. Az a kerdesem ha havonta tobbet fogynek pl 6 kilot , ez lehetseges ?

Vagy mit ajanlotok?

Ha 6 kilot leadnek havonta az mar 2 szer ket honap es lemenne 12 kilo... pedig fel ev alatt hiztam fel 12 kilot...


2021. máj. 1. 14:50
 1/6 anonim ***** válasza:
80%
Havonta akár 5 kg-ot is leadhatsz. Hízni gyorsabban lehet, mint fogyni.
2021. máj. 1. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
73%
Havonta max. 4 kiló fogyás az egészséges (kivéve persze nagy súlyfelesleg esetén). Ha ettől gyorsabban adod le a kilókat valószínűleg utána vissza is hízod. Nem szabad ezt siettetni, mert úgyis csak magadnak ártasz.
2021. máj. 1. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
80%
Havi 2 kiló fogyás a reális, nem 6. Hízni könnyebb mint fogyni. Én simán tudok hízni napi 1 kilót, de 1et leadni kb 2 hetembe telik.
2021. máj. 1. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Lehet egyénfüggő is.

Én sajnos nagyon durván hízékony vagyok, ha nem figyelek oda hogy mit eszem. ( Anyukám is ilyen). 5kg/hónap hízás simán összejön sajnos, ha nem vigyázok nagyon.

Ezzel szemben a fogyásom jóval lassabban halad, hiába élek szigorú diétán és mozgok rendszeresen. Ezzel szemben a fogyásom lassabb ütemű. Változó hogy mikor mennyi megy le. Amit nem bánok egyébként, csak egy megállapítás.

Az egyetlen hónap mikor 5 kg ment le, akkor volt, amikor elkezdtem a fogyást, de ennek nagy része víz volt. Azóta sem volt ilyen.

2021. máj. 1. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ez a súlyfölöslegtől függ. Most ha van rajtad 5 kg fölösleg, azt lassabban adod le. De pl. tegyük fel, sokan, akiken van 20-30+ fölösleg, jó pár év alatt szedték fel. Viszont ha elkezdenek fogyókúrázni, akár fél-1 év alatt letudják adni azt a súlyt. Pl. én híztam kb. 5 év alatt 22 kilót, ebből a 22 kilóból már 14 lement 3 hónap alatt. :) Szóval érted, 5 év volt, amíg felszedtem, de nyilván nem kell annyi idő, hogy leadjam. De a te esetedben, 6 kiló havonta nem fog összejönni. Mondjuk ilyen 2-3.
2021. máj. 1. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

5. Nem súlyfeleslegtől függ. Persze van aki nagy felesleggel gyorsan fogy, de nem mindenkinek megy ez. Inkább egyénibb dolgok függvénye mint csak szimplán a felesleg mértéke. Mindenkinek más.

Nekem pl extra sok feleslegem volt, (105kg), és csak az 1. Hónapban ment le sok vízzel együtt 5 kg, azóta sokkal lassabb a fogyás. Lement már 88 kg, és még van 17kg feleslegem ami arra vár, hogy leadjam.

Régebben is próbáltam fogyni más módszerekkel mint most, de mindig lassan fogytam.

2021. máj. 1. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!