Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Reggelente napi egy pohár...

Reggelente napi egy pohár latte cukor, hab nélkül hizlal?

Figyelt kérdés

2023. febr. 10. 17:20
1 2
 11/17 NTBS ***** válasza:
67%
Nem, nem hizlal.
2023. febr. 11. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
50%
Ha pizzát eszel mellé akkor igen.
2023. febr. 11. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
4: Néha meg szoktam fejelni a lattét még tejszínhabbal, így értettem a habot. Tudom, hogy a tejszínhab hízlal.
2023. febr. 16. 11:47
 14/17 anonim ***** válasza:
100%

"Tudom, hogy a tejszínhab hízlal"

Semmit nem értettél abból, amit írtunk, igaz? Nem hízlal a tejszínhab, nem hízlal a pizza, nem hízlal a virsli, nem hízlal a csoki, csak ha tartós kalóriatöbbletben vagy. Ha viszont tartós kalóriatöbbletben vagy, akkor hízlal a natúr csirkemell, a jégsaláta, a barna rizs, a zabpehely, a mandula is, érted? Semmit sem tudsz a kalóriaszámolásról, igaz?

2023. febr. 16. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
14: Csak pontosítottam, hogy mit értek hab alatt. Ha fogyózok, akkor egyáltalán nem eszek tejszínhabot, cukrot, cukrozott üdítőt.
2023. febr. 16. 16:19
 16/17 anonim ***** válasza:
100%

"Ha fogyózok, akkor egyáltalán nem eszek tejszínhabot, cukrot, cukrozott üdítőt"

Akinek az életben többször kell "fogyózni", az azt jelenti, hogy a kalóriabevitele egyáltalán nincs összhangban a fizikai aktivitásával, vagy ne adja isten nincsen elegendő tudás táplálkozás témakörben. Egyébként értem, hogy nem eszel cukrot (gondolom itt a hozzáadott cukorra gondolsz), üdítőt és tejszínhabot, de miért? Mi következik ebből? És mi az elképzelés mögötte? Tudod, hogy mit miért csinálsz?

2023. febr. 16. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Habmérgezést fogsz kapni.
2023. febr. 16. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!