Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha reggel eszek egy hamburgert...

Ha reggel eszek egy hamburgert, akkor az jobb, mintha később enném?

Figyelt kérdés
Van itthon egy fél hamburger, és én szándékozom megenni, de ha már így állok, akkor inkább reggel tenném, a suliban evés helyett(a suliban pksüteményt szoktam enni)...
2010. okt. 4. 21:13
 1/6 anonim válasza:
REGGEL EDD!!! Péksütemény vagy hambi, édes-mindegy. De ha van erőd a választáshoz és annak betartásához, akkor inkább reggel edd! Akkor még nagyobb esélyed van arra, hogy napközben ledolgozod a bevitt kalóriát. (remélem még nem késtem el, és a kaja a tányéron várja reggelt :-)
2010. okt. 4. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Persze, hogy reggel. Simán ledolgozod a nap folyamán, ha nem kísérik további nehéz kaják.
2010. okt. 4. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Oké, akkor reggel eszem(amúgy ilyen burger kinges). És utána lehet normálisan ebédelni amúgy?
2010. okt. 4. 22:26
 4/6 A kérdező kommentje:
Amúgy köszi a válaszokat :)
2010. okt. 4. 22:26
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem, ez butaság. a ugyanannyi tápanyagot eszel meg csak a sorrend más attól még az nem lesz kevésbé hízlaló. Főleg a hamburger, ami teljesen műanyag.
2010. okt. 5. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
én a nap minden szakába megeszem....
2010. okt. 5. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!