Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 5honap alatt 38 kgot lehet...

5honap alatt 38 kgot lehet fogyni nagy sulyfeleslegbol ?

Figyelt kérdés
2023. febr. 14. 15:49
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
5%
Nagy súlyfeleslegből igen. Nem is kell feltétlen koplalni hozzá. Sok zöldség és izzasztó sportok.
2023. febr. 14. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
72%

Heti fél-egy kiló fogyás egészséges egy normális, tartható kalóriadeficit menetén, nagy súlyfelesleg ide vagy oda. Ha te 5 hónap alatt leadsz 20 kilót, az már egy nagyszerű eredmény. 38 kiló 5 hónap alatt nagyon extrém. A fenntarthatóságra és az egészségre is gondolni kell.

"Sok zöldség és izzasztó sportok"

Mintha az izzadásnak bármi köze lenne a fogyáshoz. Mintha egy közel 40 kiló túlsúllyal rendelkező egyén képes lenne olyan nagyfokú sporttevékenységre. A sok zöldség pedig dietetikai szempontból tényleg ajánlott, de fogyás tekintetében a kalóriaszámolás lesz a mérvadó.

2023. febr. 14. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
3%
Ne okoskodjál már táblázat huszár. 3 hónap alatt 30kg-ot adtam le és semmi bajom nem lett. Ne olvasottak alapján cáfoljál már meg másokat hanem tedd, csináld. Én tettem, nem olvastam.
2023. febr. 14. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
81%

"Ne olvasottak alapján cáfoljál már meg másokat hanem tedd, csináld"

Fogyás szempontjából nincs mit tennem, nincs mit csinálnom, ugyanis versenysportoló vagyok. Nem kéne elhízni, és akkor nem lennél a butaságodra ennyire önérzetes. Illetőleg nem az a ciki, aki dietetikai szakirodalom alapján áll a témához, hanem aki nulla tudással adogatja a buta tanácsokat csak azért, mert ökör módon sikerült lefogynia X kilót, és azt hiszi, hogy ettől már ért is a topikhoz.

2023. febr. 14. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
1%
Szerintem a kérdés az volt, hogy lehetséges-e nem pedig az, hogyan kell. 🤔 tévedek?
2023. febr. 14. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
63%

3as és közben látnoki képességeket is kifejlesztettél hogy tudod azt, hogy a későbbiekre se volt negatív hatása a koplalásodnak?


Meg nagyon jól nézhetsz ki lógó bőrrel 0 izommal skinny fatként.

2023. febr. 14. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim válasza:
80%

#5 végstáiumú hasnyálmirigy daganatosan lehetséges. Kötve hiszem hogy a kérdező erre gondolt, vagy hogy segítene neki.🤔 tévedek?


Aki fogyni akar annak a legkevésbé van szüksége "én 60 kilót fogytam anyámék esküvőjén, amikor nagynéném leszállt a lábamról, amúgy eskü lehetséges, anyám haljon meg, én is lefogytam aztán semmi bajom" meg a többi ámító válaszra. Nagyon ügyes #3 aki havi 10 kg-ot fogyott, de a realitással semmilyen kapcsolatban nem lévő tanácsok, válaszok és elvárások semmilyen módon nem fogják a kérdező életét jobbá tenni.


Kérdező: #2 nagyjából elmondta amit kell. Annyit tudnék hozzátenni, hogy ha gyanakszol, hogy hormonális eredetű is lehet a túlsúlyod, akkor keress fel egy endokrinológust (háziorvos be tud utalni). A tényen, hogy diétáznod kell és mozognod ahhoz hogy lefogyj nem fog változtatni, de ha tényleg valamilyen hormonális zavar okozza, azt jobb kivizsgálni.

2023. febr. 14. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
46%
Ha 20-at írnál, arra még azt mondanám belefér, bár még az is húzós. 38 kg 5 hónap alatt nem is tudom lehetséges-e egyáltalán (és most zárjuk ki a betegséget).
2023. febr. 14. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
64%

"38 kg 5 hónap alatt nem is tudom lehetséges-e"

Rákos betegek tényleg képesek ilyen rövid idő alatt ekkora súlyeadásra. Illetve én ismerek olyan embert, aki egy nyár alatt lefogyott 40 kilót, ugyanis tulajdonképpen semmit nem evett, csak szintetikus kábítószereket. Azóta ez az ismerősöm már nincs az élők sorában, szóval nem hiszem, hogy a kérdező ilyen jellegű drasztikus fogyásokra gondol.

2023. febr. 14. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
0%

Igazad van 9-es, szerintem sem ezekre az extrém "sikerekre" kivancsi a posztoló.


Tehát továbbra is tartom, hogy nem lehet.

8-as voltam.

2023. febr. 14. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!