Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Melyik jobb választás a mekiben?

Melyik jobb választás a mekiben?

Figyelt kérdés
Barátnőim holnap a mekiben szeretnének ebédelni, mert már nagyon régen voltunk. Viszont én fogyózok és így nem tudom melyik lenne fogyó szempontjából a jobb választás. Filet o fish vagy inkább a pulled petra wrap? Mielőtt bárki írná, hogy ha belefér a kalóriámba akkor mindegy.. Nekem nem mindegy, mert nem kalóriákat számolok, hanem próbálok egészségesebben étkezni

2023. márc. 2. 20:46
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

9


Tökéletesen igazad van, de ő maga írta az utolsó mondatában, hogy nem a kalória érdekli, hanem az egészséges életmód, a McDonald's pedig nincs releváns kapcsolatban az egészséges életmóddal.


Vagy egészséges életmódot folytatok, vagy McDonald's-ba járok, de a kettő együtt nem megy. Vagy akkor nem élek egészséges életmódot, mert nem tartok ki az elveim mellett.

2023. márc. 3. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Én salátát szoktam kérni mekiben. Soha semmi baj nem volt vele, finom. Alapból sokszor azt eszem ebédre, csak Többnyire otthon rakom össze, és viszem magammal melóba pl.

Nem óhajtok korgó gyomorral kínlódni, ha éhes vagyok, hamar hànyingerem lesz, ezt nem bírom, így ha épp ez adódik igenis bemegyek mekibe is enni. Nem kötelező hamburgert/sültkrumplit/nuggetsst stb enni. Így aztán nincs semmi baj a mekivel.

2023. márc. 4. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!