Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Pszichés okokból mostanában...

Pszichés okokból mostanában nagyon keveset tudok csak enni, milyen hátrány érhet?

Figyelt kérdés

Sziasztok, diétázom, 10 kg-mot szeretnék még leadni. Mostanában összejött minden, sokat idegeskedem, emiatt elég kevest tudok enni, napi 1000-1200 kalória között.

Nem hiszem, hogy ez pár hétnél tovább tart majd, de mi történik, ha visszaállok a normál kcal keretemhez, ami 1700? Hirtelen feljön majd pár plusz kg?


28N, 177 cm, 84 kg.


2023. márc. 8. 09:40
 1/8 anonim válasza:
65%
Emiatt ne izgulj, szedjél b vitamin komplexet, d vitamint ,magnéziumot esetleg omega 3at. És kirándulj
2023. márc. 8. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
18%
Fel, de az nem is baj.
2023. márc. 8. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
2, miért?
2023. márc. 8. 11:24
 4/8 anonim ***** válasza:
58%

Nàlam gyakran előfordul sajnos (évente kb.) .Általában lemegy 2-4 kg,aztán ha helyrejön az érzelmi életem,vissza is jön az étvággyal fokozatosan.Olyan még nem volt,hogy ne jött volna vissza,ellenben egy kollèganőm elméletileg stressznek köszönhetően fogyott le tartósan.

Amúgy hozzáteszem,nekem nincs nagyon miből fogynom,ellenben ez a kolléganőm 85 kg volt.(most 60)

2023. márc. 8. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
1700 kalóriától nem fogsz meghizni, hanem fogyni fogsz továbbra.
2023. márc. 8. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
46%

Kiéhezteted magad, aztán minden szrt összeeszel, mert a szervezeted nem bírja tovább.


Ez történik majd. Egyél normálisan, minimum 1500-1600 kalóriát.

2023. márc. 8. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
50%

Utolsó nem éhezteti magát.Érzelmi alapon nem tud enni.

Nekem szakítás utàn volt,hogy összeszűkült a gyomrom,szó sem volt normàlis evésről.Annyira kivoltam,hogy vodkával indítottam a napot és egész nap egy falatot se ettem.Egy hónap alatt 5 kg-t fogytam.Kisírtam magam,elmúlt,2 hónap múlva helyrejöttem.Igaz akkor kis fiatal voltam,nem dolgoztam,egyetem mellett lehetett ilyet csinàlni.

2023. márc. 9. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
67%
7: asszem túl sokat gondolok az edzésre, ha a 7esnél szakítás helyett szálkásítást olvastam :D
2023. márc. 9. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!