Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan tudnék ezen változtatni?

Hogyan tudnék ezen változtatni?

Figyelt kérdés
Nem vagyok kövér (a BMI-m 18,34), de szerintem nagyot ront az alakomon az alábbi probléma: a köldököm alatt aránytalanul nagy a hasam. Minden máshol vékony vagyok, de itt eléggé aránytalanul nagy. Volt hogy fogyóztam, akkor lejjebb ment, de akkor is aránytalan maradt. Szinte minden nap meg van a 7100 lépés legalább, inkább úgy mondanám hogy hétköznapokon az felett, hétvégén alatta. Tehát ha nem is a legsportosabb életem van, de nem is annyira mozgásszegény. Szénsavas italokat és alkoholt nem iszok, különösen figyelek a cukor, só bevételre. Néztem ezt a tornát, ez beválhat? https://www.youtube.com/watch?v=kcQKWYc4xo4 Nekem is hasonló, inkább még aránytalanabb a hasam. Persze sokszor puffadás is közre játszik (minden nap) hiszen reggel még eléggé lapos a hasam, de a reggeli után már nem. Ez ellen tudok tenni vagy ez puffadás/alak?

2023. márc. 8. 15:40
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

A kérdésből következtetve nő vagy, azért zavar ennyire a hasi zsír.

Most vagy a testzsír százalékod magasabb, (aminek semmi köze sincs ahhoz, hogy vékony vagy-e, vagy sem, vagy gyenge a hasizmod) utóbbit egy ilyen 5-10 perces tornákkal nem fogod megerősíteni. Nem rosszindulatból mondom, de ez semmi. Ha ezt napi 10-szer megcsinálod, az felér majd egy hasedzéssel talán.


Egy bizonyos testzsír % alá pedig nőként egyáltalán nem ajánlatos menni, menstruációs gondokat okozhat, hajhullást és még sorolhatnám. Az étrended tedd rendbe. Figyelj a fehérje - szénhidrát - zsírokra. Ebben igazán egy személyi edző tudna segíteni, így láthatatlan senki sem fog neked étrendet írni.

2023. márc. 8. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 NTBS ***** válasza:
16%
Hasizom erősítő torna.
2023. márc. 8. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Sehogy, ajánlom, hogy 18as BMI-vel ez legyen a legnagyobb problémád.

Nincs más teendőd, mint elfogadni, hogy te sem vagy tökéletes, nem is leszel.

7100 lepés amúgy lófac, a has"torna" meg ezen nyilván nem változtat. Csinálj súlyzós edzést, rádfér 18as BMIvel.

2023. márc. 8. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!