Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Napi 1x etkezes? mas fogyott...

Napi 1x etkezes? mas fogyott ezzel?

Figyelt kérdés
valtozo velemenyek vannak errol, erdekel hogy van akinek bevalt? hosszutavon? es mennyi ido alatt mennyi ment le?
2023. márc. 12. 19:20
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
65%
Próbálkoztam vele. Rossz ötlet volt, mert hosszú távon nem tartható. Tönkre tette a gyomrom. Sokat voltam éhes, így ingerült.
2023. márc. 12. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
100%
Én alapból így az utóbbi időben napi 1 szer eszek…nem fogyókúra , egyszerűen nincs etvágyam csak este jön meg, 190 125 kg voltam most ha jól emlékszem 107 kg vagyok…de itt meg is álltam szóval szerintem lehet
2023. márc. 12. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

#2 ezt mennyi ido alatt erted el?

minden oke amugy?

2023. márc. 12. 19:39
 4/11 anonim ***** válasza:
36%

nekem bevalt DE mindenki mas. meg mondjuk nem csak napi 1x es kulonben semmit.

nakam ugy van hogy a reggeli egy nagy cappucino, tejhabbal rendesen...szoval az is mar egy kisebb "reggeli" kaloriaszammal nezve.


aztan olyan 13.00 körül meg egy ilyen cappucino, cola zero, egy gyümölcs vagy ropi...


este fele ha haza erek egeszseges meleg kaja.


nekem igy jo. evek ota. 165 cm 47 kg.

kiveve amig terhes voltam ettem mashogy es 68 kg is voltam :-D

2023. márc. 12. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
48%
Egyik barátnőm csinálta fogyókúraként, sokat fogyott vele. Én nem direkt, de szintén így ettem kb. 4 éven keresztül, mert így volt időm, étvágyam, stb. Én is sokat fogytam akkor. Viszont nekünk is rendesen tönkretette a gyomrunkat.
2023. márc. 12. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
2 és vagyok kb 3 hónap
2023. márc. 12. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Testsúlyhoz az egész napi bevitel számít, nem az hogy mikor, milyen felosztásban eszel. Az időszakos böjtöt és az Omadot is az emésztőrendszer pihentetése, regenerálódni hagyása hívta életre, nem fogyókúrás módszerek.

Az teljesen egyéni, hogy kinek hányszor a legjobb ennie.

2023. márc. 13. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
4es vagyok...miert lettem igy lepontozva ha a sajat tapasztaatomat irom csak le?!
2023. márc. 14. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
nemtudom en felpontoztam, de szerintem mert azthiszik majd a kis 14evesek a te peldadat kovetik, bar mindenkinek sajat dolga mit csinal, nem is ertem
2023. márc. 14. 18:12
 10/11 anonim ***** válasza:
ertem köszi :). remelem neked bevalik amit szeretnel
2023. márc. 14. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!