Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ki mit tud a low carb . one...

Bighorgasz kérdése:

Ki mit tud a low carb . one 3k protein shake-ről? Jó vagy nem? étrend kieg vagy étkezés helyettesítő? Kipróbálta már ki? mennyit fogyott vele? Mennyi idő alatt? és hogyan csinálta?

Figyelt kérdés
Páromtól kaptam ajándékba low carb .one 3k protein shake-et mert akarok fogyni s ő segíteni szeretne rajtam. csak nem tudom, hogy érdemes e vagy sem. Ő fogyasztószerként kapta, de nem vagyok benne biztos! Rendszeresen edzek 1-másfél órát napi szinten, (kivéve hétvége) viszonylag rendszeresen is mozgok de kb le szeretnék dobni egy 60 ast sajnos nem érzek különösebb változást, pedig már a kajálást is minimumra csökkentettem. januártól kezdtem rendszeres kondiba és étkezés csökkentésbe de nem igazán látom a különbséget bár párom szerint rengeteget fogytam de nem tudom, hogy csak kedveskedik-e vagy se? különben ehhez az életvitelhez még hozzátettem egy-két kiegészítőt pl. Scitec Nutrition-tól REVEX16 és creatin combat. azt mondták hogy jó úton járok, egy kis izomtömeg növekedést is megfigyeltem de nem a SCHWAZENEGGER féle izomépítés feltétlen a célom! megelékszek egy átlagos izom-test aránnyal is!

#edzés #testépítés #low carb .one 3k protein shake
2014. márc. 27. 16:26
 1/5 anonim ***** válasza:

összetétel alapján nem egy sza-r,de alig találtam meg róla a leírást,ami nem jelent túl jót és azt sem találtam meg,hogy milyen fehérje van benne tejsavó vagy szója.

utóbbi nem kívánatos.


diéta alatt minek szedsz kreatint amúgy?

aztán diéta alatt milyen izomtömeg növekedést figyeltél meg?

diéta alatt nincsen meg az a tápanyag bevitel,amiből lehetséges lenne fejlődni.

a másik a revex16.

60 kiló túlsúllyal alapból szét van terhelve a szervezeted meg a szíved,ezért nem kell neked semmilyen zsírégető,ami még jobban szétpörget.

a zsírégető haladó sportolóknak van kitalálva,hogy diéta alatt,amikor a tápanyag bevitel miatt csökken a teljesítmény,akkor a pörgető segítségével hatékony maradjon az edzésük.

60 kiló felesleggel meg nem beszélünk hatékony edzésről,csak a testhez képest hatékonyról.

kezdő szinten értelmetlen,elhízva edzetlenül meg kártékony.

a saját érdekedben javaslom neked,hogy olvasd el a sárga kapszula könyvet,fent van online és tedd rendbe a kajálásod.

ami kellhet mint kiegészítő.

és a kiegészítő,mint a nevében is benne van a tökéletes étrendet egészíti ki.

egy rendes fehérje,multivitamin,ízületvédő.

2014. márc. 27. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszi

am savófehérje, tejfehérje, szójafehérje van benne 35-35-20%ban

2014. márc. 29. 18:50
 3/5 A kérdező kommentje:
az izomtömeg növekedést pedig onnét tapasztaltam meg, hogy centivel méregetem magam, és az utóbbi 1 hónapban 3-5cm rel vastagabb vagyok a karomon, lábamon viszont 5-8 cm lenment derék tájékon és egyre többet bírok teljesítmény szempontjából is. am a kreatint nekem ajánlották mivel elméletileg zsírbontó hatású (így mondták)
2014. márc. 29. 18:55
 4/5 A kérdező kommentje:
plussz ez a "diéta" edzéssel van egybekötve és szeretnék kikecmeregni ebből a b@-szom nagy túlsúlyból mert ez már kellemetlen nekem és jobb kondíciót szeretnék magamnak!
2014. márc. 29. 19:01
 5/5 anonim ***** válasza:

oké,hát most ez van,azért kidobni nem kell,de ha elfogy tejsavót vegyél,ilyet ne és vízzel idd persze.

izomtömeg növekedés meg lehet kezdő szinten egy kicsi,meg a kreatintól is töltődhettél,de zsírt nem bont semmi sem.

a zsírsejtek száma állandó az emberi testben a térfogatuk ami változik,de nem bomlik le.

a mérést meg jól teszed,minden hónapban mérd,és írd is fel,ugyanúgy ahogyan a fokozatos kalória,azon belül is a szénhidrát csökkentést.

2014. márc. 29. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!