Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Figyelem! VAlaki fogyott már...

Figyelem! VAlaki fogyott már kaloriabazis.hu segítségével? Ha igen mennyit? Tényleg használ?

Figyelt kérdés
[link]

2013. júl. 27. 23:20
 1/8 anonim ***** válasza:
én eddig - 5 kg-t :)
2013. júl. 28. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
igen kicsivel több mint 3hét(+2nap) alatt 6kg-t a 76ból nagyon szeretem azt az oldat nyomon lehet követni a napi bevitelt igazából mindenből lehet enni csak meg van egy kereted ami fölé nem ajánlatos menni viszont ha elhagyod vagy kevésbé használod a cukor, tej, gabonaféléket, könnyben megy a fogyás de rajtad áll mit eszel..:)
2013. júl. 28. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
Igen. 5 kilót akartam fogyni, de abból 17 lett. 3 hónap alatt 55-ről 38-ra fogytam.
2013. júl. 29. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Miért fogytál le 38 ra?Az enyhén szólva durva.
2013. júl. 30. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Utolsó: mert hiába akartam leállni, hiába kezdtem többet enni, nem hogy nem állt meg a súlyom, hanem rohamosan elkezdtem fogyni. Most is naponta tömöm magam fagyival, és nem hízom tőle. Akárhányszor mérem magam, egyre kevesebb vagyok. Tudom, orvos kéne, de nem akarom.
2013. júl. 31. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Én most tartok vele -10kg-nál :) április óta :)
2013. aug. 12. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
1 hónap alatt 5 kg-ot... csak arra tanít meg, hogy lefogyj és így bármit bevihetsz ami belefér egy adott kalóriakeretbe, de szerintem inkább egyél többet, de egészségeset (mondjuk almát), minthogy naponta csak szemetekkel tömd magad, de nem haladod meg a kalóriakereted... Mozogj többet és egyél egészségesen és így nem csak lefogysz, de egészséges is maradsz! Lefogytam 5kg-ot igaz, jobb is lett az alakom, de a leleteredményeim romlottak. Saját tapasztalatból mondom, sok sikert!
2013. aug. 16. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
100%
14 nap alatt -7 kilogramm :)
2015. márc. 23. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!