Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ciki a 160 cm és 35 kg? xDD

Roxor3 kérdése:

Ciki a 160 cm és 35 kg? xDD

Figyelt kérdés
Ha igen mondjatok már h mennyi a jó és h tudnék hizni mit egyek.
2010. okt. 7. 14:51
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:
15:14 Am igen az!:D
2010. okt. 7. 15:24
 12/20 anonim ***** válasza:
Nekem is az a gyanúm, h. ez csak kamukérdés. Nem kéne ienekkel szórakozni! Ha ennyire unatkozol, tanulj, olvass, menj kirándulni, v. játssz a fütyiddel!:D 1ébként én 14 éves koromban kb. 167 cm voltam és oan 47 kg. És még így is elég soványnak számítottam. Úgyh. ha igaz, amit írsz, az tényleg kevés, de azért még nem kell rögtön orvoshoz rohanni. Előbb próbáld ki, h. mindig kiadósat eszel, amint megérzed, h. megkordul a gyomrod! Egyél sok oasmit, ami tápláló, egészséges és sok benne a vitamin is, meg minden. Gyúrni nem kell, elég ha egészséges testmozgást, kisterhelésű edzést végzel. A túl sok gyúrás amúgy is hüeség! Ha az imént leírtak ellenére több hónap után se "javulsz", na akkor jöhet szóba az orvos. De szentem ez a kérdés úgy is kamu.
2010. okt. 7. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
77%
13-as a BMI-d. Jól mérted meg magad? Egy dolog, hogy nem vagy felnőtt, és a BMI arra vonatkozik, de 3x-es súlynál 14 évesen akkor többnek kell lenni, az egészen alacsonyaknak is (160 nem az).
2010. okt. 7. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
Jó, most lehet, hogy kamu, de nekem amúgy tényleg van egy 160cm/33-35kg-os 13 éves fiú osztálytársam. Szóval akár lehetne igaz is....
2010. okt. 7. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
15:28: Tudsz te írni? "oasmit" "szentem" "hüeség" -ezeknek a szavaknak nem ez a rövidítésük, ha ezek azok akarnak lenni...:P
2010. okt. 7. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
5éves korom óta tudok írni, jártam helyesírási versenyekre és évekig dicséretes 5ös voltam nyelvtanból. Ez a saját szlengem. Ehhez van kedvem, h. így rövidítsek. Ha vki tud mutatni frankóbb rövidítéseket ezekre a szavakra, kíváncsian várom. :)
2010. okt. 9. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

oasmit-ojasmit [olyasmit]

hüeség-hüjeség [hülyeség]

szentem-sztem [szerintem]

Ezek a használatos rövidítések :)

2010. okt. 9. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

uristen. Ne írjál már privit légyszives ilyen baromságért, mert csak ezért úgy sem írok vissza, mivel a rendes nevemet "megadom" akkor.

De ne pattogjál már ilyen miatt...

2010. okt. 9. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Legalább megismerkedünk közelebbről.:DDD Amúgy se volt a kérdésnek értelme, hiszen kiderült, h. kamu, de mi legalább továbbszőttük a szálat más irányba, h. érdekesebb legyen.:)
2010. okt. 10. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:
hát jah:D elvoltatok
2010. okt. 10. 16:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!