Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Most mit csináljak? :S Nagyon...

Most mit csináljak? :S Nagyon ciki.

Figyelt kérdés
Elkezdtem fogyózni,próbálok sok fehérjét enni,de mivel nem tudunk annyi húst venni,hogy sikerüljön a tervem tejtermékekkel pótolom. Ma ettem sajtot( 2 szelet),joghurtot(150g) és 200g iylen vmilyen natúr joghurttal összekevert sovány sajtot ( 144kcal volt összesen). Ettem még más is,de most az nem lényeg. A következő történt: Először éreztem,hogy nagyon elviselhetetlenül viszket a tenyerem, majd az alkarom,egészena fejemig majd a lábamig kijöttek rajtam ilyen szabályos sorrendbe foltok/kiütések és elviselhetetlenül viszkettek. Kicsit feldagadt az arcom meg a szemem és még be is vörösödött. Anyukámnál is mindig ugyanez van,ha tejes dolgokat eszik. Adott allergia gyógyszert és kálciumot.Azt mondta,hogy mostanában ne nagyon egyek,akkor ilyet. Akkor mégis mit helyette?:S 15/L
2011. aug. 6. 22:11
 1/9 anonim ***** válasza:
tofut, tojásfehérjét
2011. aug. 6. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 manóóó89 válasza:

Szia!A bolti tejekben és joghurtokban nem igazán van fehérje,ellenben rengeteg tartósítószer.Nekem úgy sikerült lefogynom,hogy késő este nem eszek,mozgok mellé.Cukor helyett inkább édesítőszert vagy mézet használok,kenyeret(kenyér helyett korpáskekszet felvágottal,paradicsommal,vagy puffasztott rizst akármivel),péksütiket,édességet egyáltalán nem eszek.Szerintem nem kell gyakrabban húst enni,mint szoktál,nagyon sok zöldségnek most van a szezonja,és nagyon finom,laktató salátákat lehet belőlük készíteni.Évekig próbáltam görcsösen fogyózni,most lazán csinálom,annyira nem parázok rá és szerintem ez a siker lényege.Jah,és nagyon sok vizet iszok.Kerüld az üdítőket és a szénsavas dolgokat.Sok sikert:)

22/L

2011. aug. 6. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Szerintem a hús olcsóbb mint a sajt.

Ha a salátába raksz magvakat is, akkor még laktatóbbak. Szezámmag, mogyoró...

2011. aug. 6. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Persze ezek mind megvannak,tofut még életemben nem ettem..szerintem nincs rá pénz..
2011. aug. 6. 22:31
 5/9 A kérdező kommentje:
a sajt sincs sokszor itthon..de megpróbálhatok zsebpénzből venni vagy kikunyerálni vkitől:)
2011. aug. 6. 22:32
 6/9 anonim ***** válasza:

"A bolti tejekben és joghurtokban nem igazán van fehérje,ellenben rengeteg tartósítószer."


Bosszantó amikor a dilettánsok, az általuk kitalált butaságot terjesztik. A tejtermékekben NINCS tartósítószer!

Tiltja a törvény! Mivel könnyen kimutatható, így ezzel senki nem próbálkozik.

2011. aug. 6. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Egyél tojást.
2011. aug. 7. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Kicsit drágábbért, de árulnak laktózmentes tejet, túrót és joghurtot is minden nagyobb boltban, ha laktózérzékeny vagy, akkor ezeket fogyaszthatod.

Próbáld ki, ha ezektől is előjön, akkor tejfehérje-érzékenység áll fenn, az elég gáz, mivel azt szójatermékekkel (pl tofu) és növényi "tejekkel" (zabtej, rízstej, stb) lehet helyettesíteni, amik cefetül drágák.


Akciósan vegyetek sok csirkemellet, fagyasszátok le adagokra szedve, az a legjobb fehérjeforrás. Pulykamell is mehet. Nem vészes a natúr leves tonhalkonzerv ára sem, fagyasztott tengeri halat is kapni néha megfizethető áron, meg a ruszli se hiszem, hogy földhöz vág, ha sovány sajtokra telik. Ezekkel amúgy is sokkal jobban jársz, magasabb fehérjetartalom, nulla vagy nagyon kevés szénhidrát.


És ahogy írták is, tojás, tojásfehérje, főzve.

2011. aug. 7. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Mozogj negyed órával többet és ne sanyargasd ennyire a szervezeted.
2011. aug. 7. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!