Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Narancs vagy zöldalma? Melyikr...

Narancs vagy zöldalma? Melyikre szavasztok? Miért? Mennyi kalória van bennük?

Figyelt kérdés
2009. nov. 10. 16:00
 1/5 anonim ***** válasza:
Kalóriákról nincs adatom,de ilyen sorrendben jó is lesz :)
2009. nov. 10. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
69%

Itt a kalória lényegtelen,mert alapból az alma fogyaszt is,de az ananász a legjobb.Amúgy mindkettő egészséges, nyugodtan ehetsz belőle,bár az almától van, aki túlsavasodik(én pl. nem bírok sokat megenni belőle)

Diéta szempontjából viszont talán az alma,mert az kevesebb szénhidrátot tartalmaz(ha jól tudom),de persze nem akarok túl hülyeséget mondani.

2009. nov. 10. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem a körte jobb volt fogyásra. Emezek túl savasak, még éhesebb lettem tőlük.
2009. nov. 10. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
68%
szerintem narancs ÉS zöldalma... Miért kéne választani? Mindkettő nagyon egészséges, rostban, vitaminban gazdag, kevés kalória van bennük. Nem tudom pontosan kb 50kcal/100gramm lehet mind a kettőben. Amúgy én mondjuk azt eszem amelyiket éppen megkívánom :)
2009. nov. 10. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
én inkább (bár nemtudom miért kéne választani) de ha kéne a zöldalmát választanám, mert jobban eltelít, + a narancsot utálom megpucolni :D
2009. nov. 10. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!